Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba L750 - Nie da się nagrać Recovery

14 Lip 2012 17:50 3001 8
  • Poziom 8  
    Witam
    3 tygodnie temu zakupiłem laptopa firmy Toshiba model L750.
    Oczywiście partycja C miała prawie 600 GB dlatego przez narzędzia systemu wydzieliłem druga partycję, żeby wszystkie pliki w razie czego trzymać na tej drugiej.
    Po jakimś czasie postanowiłem nagrać sobie płyty rocovery programem Rocovery Media Creator i napotkałem o to taki błąd "Brak obszaru do odzyskiwania oprogramowania na dysku twardym . Nie można uruchomić programy Toshiba Rocovery media creator ".
    Sama partycja recovery jest widoczna jak wejdę na Mój komputer. I jest oznaczona literką D.
    Co mam zrobić?
  • Spec od komputerów
    Wrócić do fabrycznego układu partycji. Pokaż scrin z zarządzania dyskami. Oważny jesteś ,że zmieniałeś partycje nie mając płyt recovery.
  • Poziom 8  
    Jak miałem Acera to zrobiłem tak samo jak teraz i potem nie było problemów z partycja recovery. Przywracałem system kilkanaście razy i nic, a z Toshibą od początku coś nie tak.
    o to zdjęcie. Toshiba L750 - Nie da się nagrać Recovery
  • Spec od komputerów
    Każdy producent laptopa ma inne rozwiązanie recovery. Już trochę nowa partycja zapełniona to będzie kłopot gdzie upchać te pliki. Jak system sprawny to można zrobić obrazy partycji i trzymać zamiast DVD recovery jeżeli przywrócenie fabrycznego układu partycji to kłopot jest.
  • Poziom 8  
    czyli nie da się w jakiś inny sposób uruchomić tego recovery? albo nagrać te płytki ? tylko wrócić koniecznie do tej jednej 600 GB partycji ?
  • Spec od komputerów
    Niestety. Można próbować edytować pliki konfiguracyjne na partycji recovery ale to pracochłonne i niepotrzebna ingerencja w oryginalne recovery.
  • Poziom 8  
    Zrobiłem tak jak napisałeś ale ten błąd dalej wyskakuje i nie da się nagrać tych płyt , są jakieś inne pomysły ?
  • Spec od komputerów
    Przywrócić system fabryczny i nagrać recovery. Wcześniej kopię zrób tego systemu co jest teraz.