Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

netaia player - Brak teledysków na youtube w netia player

15 Lip 2012 20:52 2011 1
  • Poziom 11  
    Witam, mój problem polega na tym iż gdy korzystam z youtube na urządzeniu netia player to nie pokazują mi się nowsze teledyski np. ostatnio chciałem znaleźć teledysk "Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe" i kiedy normalnie na yt wyświetla się on jako pierwszy to na netia player nie ma go wcale są tam tylko jakieś parodie itd.
    Dzwoniłem dzisiaj do netii i pani konsultantka zaleciła mi się skontaktować z yt gdyż powiedziała że nie jest to wina ich sprzętu skoro inne filmiki są. Macie jakieś pomysły co można zrobić?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 2  
    .

U mnie jest dokładnie tak samo. Wyszukiwarka youtube w netia player, żyje swoim własnym życiem i znajduje zupełnie co innego, niż wtedy, gdy szukam z komputera. Wygląda na to, że tu nie da się nic zrobić.

Wymyśliłem, żeby wykorzystać powiązanie playera ze swoim kontem na youtubem co proponują na dzień dobry. Wtedy zapewne można by szybko wejść do lity 'do obejrzenia' utworzonej wcześniej na komputerze i byłoby to jakieś, połowiczne rozwiązanie. Żeby nie podawać hasła do poczty, założyłem sobie specjalnie nowe konto. Dodałem trzy filmy i przystępuję do ŁĄCZENIA. I to zonk, albowiem "hasło lub login są nieprawidłowe". Próbowałem kilkanaście razy, z @gmail.com i bez. Zalogowałem się ręcznie na komputerze, bo może popełniłem jakąś literówkę przy rejestracji. Było OK. Znowu próba na playerze i znowu NIEPRAWIDŁOWE na różowo. Dodam, że hasło jest proste; tylko małe litery, bez żadnych znaków typu ?!@"{), kropek, przecinków, myślników itp.

Ktoś wie, o co chodzi? Odpowiedź na pytanie, które zadał Dami też jest dla mnie interesująca, bo może można coś zrobić.

-