Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Radio rover 45 - wy鈍ietla ca造 czas komunikat Code -----

16 Lip 2012 15:49 6924 21
  • Poziom 9  
    mam problem ze swoim radiem w roverku 45 a mianowici non stop mam wy鈍ietlony napis code i 5 miejsc do wpisania kodu niestety kod mam 4 cyfrowy i nie mog wpisa 7 kod do radia to 5147. Je郵i kilka razy wpisze jaki b喚dny kod to wy鈍ietla mi si komunikat CODE WAIT a potem znowu ten CODE -----

tak wygl康a radio kt鏎e mam zamontowane w samochodzie zdj璚ie z neta a nie mojego prywatnego Radio rover 45 - wy鈍ietla ca造 czas komunikat Code -----

to jest wy鈍ietlone

Radio rover 45 - wy鈍ietla ca造 czas komunikat Code -----

kod radia BP9263Y3819434
    prosz o szybk odpowied z g鏎y dzi瘯i
    kolega napisa: "Ka盥 kolejn cyfr wpisujesz kolejnymi przyciskami (1 - 4), wciskaj帷 je tyle razy, 瞠by uzyska odpowiedni cyfr. Czyli - pi徠k pierwszym przyciskiem, jedynk drugim itd. "
    ale niestety to nie to bo nie moge wprowadzi w ten spos鏏 cyfr kodu i mam 5 wolnych miejsc a cyfry wprowadzaj si klawiszami 1-6 i tylko takie moge wstawi
  • Poziom 33  
    Z tego wynika, 瞠 b喚dny jest kod.
  • Poziom 9  
    Czy kto ma inn propozycje ni kolega wy瞠j
  • Poziom 26  
    Co nie tak z radiem.
    Kod ma by wg 廝鏚e czterocyfrowy.
    Kod 5147 prawid這wy.
  • Poziom 9  
    no w豉郾ie mi te si tak wydaje a do tego dziwne 瞠 nie mo積a wpisa cyfry wi瘯szej od 6
  • Poziom 9  
    po pewnym czasie w這篡貫m te radio z powrotem do samochodu i teraz mam komunikat code ----- i do tego czasami pojawia si napis AREA CANADA o co chodzi???
  • Poziom 27  
    Proponuje da to radio do elektronika odczyta ci kod problem zostanie rozwi您any raz na zawsze
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    spr鏏uj 21412 i normalnie przyciskami numerycznymi, nie mam tu laptopa z kalkulatorami mam na , jak by nie tan to jutro podam
  • Pomocny post
    U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 9  
    Niestety ten kod nie dzia豉
  • Moderator
    Napisz dok豉dnie jak wprowadzasz kod. Co mi si wydaje, 瞠 b喚dnie naciskasz klawisze, tak wygl康a z Twojego opisu.

Je郵i kod nie dzia豉, to po co klikasz "pom鏬"?
  • Poziom 9  
    kod wprowadzam klawiszami od 1 do 6 i mog wprowadzi tylko te cyfry nic wi璚ej mam 5 kresek tak jak w zdj璚iu.

Da貫m punkty bo kto w ko鎍u odpowiedzia co w temacie tego radia czego nie wiedzia貫m, a nie tak jak wcze郾iejsze odpowiedzi.
  • Poziom 34  
    Co masz napisane w z boku Blaupunkt czy Becer powinno by Blaupunkt
  • Moderator
    kamild2 napisa:
    kod wprowadzam klawiszami od 1 do 6 i mog wprowadzi tylko te cyfry

Co 幢e, naciskaj帷 klawisz "1" powinny zmienia si cyfry od '0" do "9". Naciskaj帷 klawisz "2" powinno by tak samo i kolejne tak samo.
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 9  
    Kilkakrotne wciskanie przycisku nie dzia豉, ka盥e klikni璚ie przycisku zajmuje miejsce, wi璚 kiedy wciskam 2 razy jedynk to pojawiaj mi si na dw鏂h miejscach jedynki.
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 9  
    Aha czyli jedyna rada to odda te radio do jakiego maga kt鏎y si tym zajmuje mam drugie radio ale co orgina to orgina my郵a貫m 瞠 uda mi si je jako samemu uruchomi dzi瘯uje wszystkim za rady
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 9  
    Radio nie gra這 odk康 kiedy kupi貫m samoch鏚 dosta貫m wraz z nim kod 4cyfrowy do radia ale niestety nie przetestowa貫m go na pocz徠ku