Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

7210 nie można zaprogramować UEMa

18 Sty 2005 10:40 894 11
  • Poziom 25  
    mam 7210 która miała uszkodzone ładowanie jak się okazało padł UEM wymieniłem go na nowy ładowanie jest ale nie dało się go zaprogramować i mam obecnie zamiast imei znaki zapytania.Wkładałem starego UMa i to samo zamiast imei są znaki zapytania.Czy jest ktoś w stanie powiedzieć gdzie leży problem co jest nie tak. Jak postępowac w takich przypadkach. dodam że próbowałem na kilku nowych UMach i to samo.Na starym UMie wszystko z telefonem było ok tylko nie było ładowania.
  • Poziom 22  
    Nowego uem programowałes rpl z imeiem z naklejki czy jakims innym imeiem? Jezeli programowałeś innym to po włozeniu starego uema masz pytajniki ponieważ zamazałeś obszar imeia we flashu i zapisałeś go nowym tym który wgrywałeś. Co do uem te które oferuja firmy np. noktel jest to wielkie gówno które nadaje sie tylko i wyłącznie do kosza.
  • Poziom 25  
    mogłem złamać obszar imei we fleshu.ale jak teraz to naprawić
    UMy mam ok orginalne sporo fonów postawiłem tylko z tym jest problem.jak zabrać się aby postawić od nowa pamięć flesh i zaprogramować imei

Dodano po 4 [minuty]:

a czy jest wogóle ktoś kto jest w stanie dokładnie wytłumaczyć zasadę działania telefonów DTC4 i zarządzania pamięciami obszarami imei we fleszu itp.jak do tego się zabierać jak to stawiać kto to robi jak coś
  • Poziom 22  
    Jezeli niezrobiłeś backupu pozostaje ci wygenerowanie rpl oraz wgranie obszaru flash [SIM_PROG_DATA_OUT].
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    UEM programuje sie tylko raz, jezeli juz wgrales to popij woda, pozostaje wymiana na nowy
  • Poziom 22  
    Dotychczas niepadło najważniejsze pytanie,czym programujesz? Czy da sie wgrac mcu+ppm?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    a czy to jest takie wazne czym programuje? Przeciez chinolem nie zaprogramujesz... wiadomo, ze musisz miec lepszy sprzet. A skoro kolega juz to robil to pewnie wie o co chodzi :-)
  • Poziom 25  
    na obecną chwilę mam Matrixa i jestem z niego całkiem zadowolony. nie sprawia mi żadnych niespodzianek.jak dotychczas dobrze fleszuje mi wszystkie fony praktycznie bez błednie z UMami też nie miałem problemów.jest on już trochę przestarzały ale kolega ma twistera i nieraz już musiałem po nim fleszować 7650 bo on uwalił. czy moę nim naprawic tą 7210

Dodano po 3 [minuty]:

na obecną chwilę mam Matrixa i jestem z niego całkiem zadowolony. nie sprawia mi żadnych niespodzianek.jak dotychczas dobrze fleszuje mi wszystkie fony praktycznie bez błednie z UMami też nie miałem problemów.jest on już trochę przestarzały ale kolega ma twistera i nieraz już musiałem po nim fleszować 7650 bo on uwalił. czy moę nim naprawic tą 7210
  • Poziom 25  
    jak i czym wygenerować tego rpl i jak go wrzucić do fona
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    rpl musisz dac komus do wygenerowania, a wgrasz np gryffinem..
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    rpl programuja za 40zl, jezeli masz boxa i do niego supprot to rpl masz za free ;-) wiecej info na pw