Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Ericsson Live With Walkman - powiadomienia

The_Pro 17 Lip 2012 15:56 1610 4
  • #1 17 Lip 2012 15:56
    The_Pro
    Poziom 9  

Witam.
    Mam problem z tym telefonem. Mam go akurat od czwartku i piszę sporo sms'ów na nim. I wczoraj zdarzyło mi się i teraz co trochę się tak dzieje, że jak przyjdzie mi sms, to nie ma powiadomienia na pasku u góry ekranu. Jak włączę dźwięk i przyjdzie sms, jest chwilowy dźwięk i się urywa i powiadomienia nie ma dalej. Niekiedy działa wszystko dobrze, a niekiedy dzieje się tak jak opisałem. I raz na wszystkie numery a raz na tylko niektóre.
    Wie ktoś może o co chodzi? Miał może ktoś tak jak ja? Co się stało dokładnie? Jak to naprawić?
    Bardzo proszę o pomoc z tym. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

• #2 18 Lip 2012 00:45
    robo112-2010
    Poziom 13  

Nie wiem może zainstaluj nowy klient do SMSów. GO sms PRO. I w tym będziesz pisać. On wyłącza powiadomienia w starej aplikacji i powiadamia tylko w 1. Nawet dobry i posiada wiele opcji.

• #3 18 Lip 2012 14:27
    The_Pro
    Poziom 9  

Nie chcę nic instalować nowego. Chce androida taki jaki tam jest. Może ja coś przez przypadek w opcjach pokopałem? Ma ktoś jakiś pomysł?

• #4 18 Lip 2012 14:45
    robo112-2010
    Poziom 13  

To jest klient i nic nie tracisz na gwarancji. Sprawdź w ustawieniach klienta wchodzisz w SMSy potem wiecej taki przycisk i masz ustawienia. Potem masz powiadomienia i tam jak masz odznaczone to nie będzie się wyświetlać że dostałeś SMSa

• #5 19 Lip 2012 02:10
    The_Pro
    Poziom 9  

Wszystko mam zaznaczone dobrze. Tylko jest tak, że niekiedy dobrze działa, a niekiedy to nie wyświetla się. I potem zaś dobrze i zaś nie działa.. A nie, że cały czas.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME