Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

whirlpool awg876d - instrukcja serwisowa pralki whirlpool awg876d ? reset

jan.filipek 18 Lip 2012 00:50 5159 0
  • #1 18 Lip 2012 00:50
    jan.filipek
    Poziom 1  

Czy istnieje instrukcja serwisowa pralki whirlpool awg876d?
    Jak można do niej dotrzeć?
    Miałem problem z pokonaniem dysfunkcji programatora dla zmuszenia go do poprawnej współpracy z zestawem przycisków i panelem wyświetlacza. Stale uruchamiał jeden (pewno ostatnio wybrany) program wyłącznie na ustawieniach domyślnych i nie reagował na żadne impulsy z pokrętła ani przycisków. Odcinanie pralki od sieci zasilającej (nawet wielogodzinne dla ew. rozładowania masywnych baterii kondensatorów) nie resetowało ustawień nawet przy pokrętle na "0". Obszedłem to demontażem połączeń modułów pasmami przewodów i stopniowym montażem z włączaniem zasilania po każdym etapie podłączeń. Na razie od kilku cykli prania OK.
    Marzy mi się kod serwisowy przyciskowo-pokrętłowy RESETujący natychmiastowo błędnie uruchomiony program. Bez konieczności czekania aż zakończy cykl najkrótszego możliwego do ustawienia pokrętłem programu "wirowanie/opróżnianie" dla zwolnienia rygla zamka. A przy okazji niestety o ile pamiętam marnuje się trochę środków piorących, wody i czasu... Czy taki kod istnieje?
    Czy jest przycisk/dip/zworka/punkt lutowniczy do resetowania wyświetlacza lub/i programatora?

0 0
  Szukaj w 5mln produktów