Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

seat,altea,xl - Schemat bezpieczników Altea xl 2.0 2007 rok

18 Lip 2012 11:23 18968 6
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie wszystkich. Jeśli to możliwe prosiłbym o schemat bezpieczników do seat altea xl 2.0 z 2007 roku. Będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 34  
    Witam
    Dalej podajesz za mało danych. W pw napisałeś, że jest to silnik 140KM czyli 103KW.
    Wygląda na to, że jest to sinik 2.0 16V TDi o kodzie BKD. Potwierdź, bo z bezpiecznikami i przekaźnikami jest "namieszane". Silnik ten produkowany od 2004r ma inne skrzynki do 05/2005, następnie od maja 2005 do 10/2005 inne i od 11/2005 wzwyż inne.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 2  
    Co jeszcze jest potrzebne? Jest to rocznik 2007? Nie bardzo się orientuję o co chodzi.
  • Poziom 34  
    Czemu Ty dzielisz pytania na części. Część pytania jest na forum, a druga na pw. Ktoś czytający pomyśli, że umówiliśmy się lub kierujemy się telepatią.
    Nie podajesz najważniejszego tj. czy to jest silnik benzynowy czy diesel. W tych autach i w tych rocznikach występują oba te siniki i oba są 16V. Przecież np. w benzynowym nie będziesz miał przekaźnika i bezpiecznika do świec żarowych. Nie musisz podawać kodu silnika (o tym piszesz na pw, a szkoda), ale przynajmniej przeczytaj co masz w dowodzie rejestracyjnym.
    Przecież pisałem <Wygląda na to, że jest to sinik 2.0 16V TDi> i prosiłem, abyś to potwierdził, lub zaprzeczył, a Ty piszesz, że nie wiesz o co chodzi.
    Złośliwy, to by powiedział - po co Ci rozpiska bezpieczników, jak nie wiesz czym jeździsz. Jak się coś zepsuje to Ci ludzie naprawią.
    W pierwszym pw napisałeś - cyt: <seat altea hc 2.0 z 2007 roku?> -- ja też nie wiem skąd wziąłeś to hc ?
  • Poziom 2  
    Przepraszam pogubiłem się, nie napisałem na samym początku że jest to silnik diesla. Jest to Altea XL 2.0 Stylance TDI 2007 rok, 140KM czyli 103KW.
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    W zał. Bezpieczniki i przekaźniki w SEAT Altea (-XL) 2.0 16V TDi od 2004 do dzisiejszego dnia (położenie i opis), a tam:
    1.Skrzynka bezpiecznikowa w przedziale dla pasażerów (3 str.)
    2. Skrzynka przekaźnikowa nr 1 w przedziale dla pasażerów (2 str.)
    3. Skrzynka przekaźnikowa nr 2 w przedziale dla pasażerów
    4. Skrzynka bezpiecznikowa i przekaźnikowa w komorze silnika (3 str.)
  • Poziom 2  
    Dziękuję Ci bardzo za ten schemat. Mam jeszcze jedno pytanie bo jestem delikatnie zdezorientowany, zrobiłem zdjęcie skrzynki z bezpiecznikami pod kolumną kierownicy i tam wpiętych jest tylko kilka bezpieczników. Mógłbyś rzucić na to okiem i coś mi doradzić?

seat,altea,xl - Schemat bezpieczników Altea xl 2.0 2007 rok