Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

PHP/MySQL -Kurs tworzenia serwisu

michal1221 18 Jul 2012 17:44 991 1
    michal1221
    Level 10  
    Witam serdecznie!
    Potrzebuję pomocy. Chcę się nauczyć tworzenia stron internetowych opartych na technologii PHP i MySQL. Znam już doskonale HTML i CSS, a teraz szukam wrażeń w bardziej zaawansowanych technologiach. Od około miesiąca próbuję pojąć w jaki sposób tworzy się serwis oparty na bazie MySQL i PHP. Chciałem stworzyć mały portalik, coś w stylu (besty.pl/kwejk.pl), gdyż uważam, że nie jest to aż na tyle zaawanowany projekt i mógłbym sobie z tym poradzić. Mam podstawową wiedzę z zakresu PHP i MySQL. Potrafię zarządzać bazą danych MySQL(phpMyAdmin).
    Jeżeli ktoś mógłby mi powiedzieć co musiałbym przygotować, aby takowy portalik zrobic prosze napisać na GG (podam na PW).

PS: Stworzyłem w HTMLu tę stronkę, ale nie umiem przerzucić do PHP.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    D214d3k
    Level 39  
    To teraz pora na konta użytkowników. Nie zapomnij o tabeli z informacją kto głosował na który wpis.
    Potem etap kiedy wszystkie zmienne czytają się ze zrobionej ręcznie bazy (link do zdjęcia, podpis, autor, data dodania, oceny i komentarze).

Code: php
    Log in, to see the code

Ja nie jestem mistrzem więc robię to "na piechotę" ale działa :D.
    Na końcu wystarczy tylko zrobienie uploadera treści a potem to już tylko sprawdzanie, testowanie i optymalizacja :).