Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak umieścić samochodowe odtwarzacze DVD GPS?

19 Lip 2012 09:48 6153 4
This content has been translated » The original version can be found here
  • Poziom 1  
    Jak umieścić samochodowe odtwarzacze DVD GPS? Oto dziesięć wskazówek, o których musisz pomyśleć podczas samodzielnego montażu samochodowych odtwarzaczy DVD GPS.

1. Do mycia maszyny nie używaj silnych środków chemicznych, środków czyszczących ani silnych detergentów.
    2. Użyj schludnej i miękkiej ściereczki do uporządkowania ekranu. Nie używaj zwykłego papieru.
    3. Użyj pióra dotykowego do obsługi dotykowej. Nie używaj innych ostrych przedmiotów, aby uniknąć uszkodzenia ekranu.
    4. nie instaluj, konserwuj maszyny samodzielnie. Zainstaluj jednostkę główną, gdy zasilanie jest wyłączone. Nieprofesjonalne osoby, które nie posiadają przeszkolenia w zakresie instalacji sprzętu elektronicznego lub akcesoriów samochodowych lub doświadczenia, mogą instalować i konserwować maszynę.
    5. sprawdź przed instalacją, czy funkcje oryginalnego radia samochodowego są normalne, czy są zadrapania i inne negatywne zjawiska, a następnie potwierdź je u właścicieli.
    6. Zadbaj o narzędzie pojazdu podczas demontażu, usunięte części powinny być właściwie przechowywane i włóż niewykorzystane części do oryginalnego samochodu.
    7. Nawigacja i lusterko wsteczne mają tylko funkcję pomocniczą do jazdy, nie mogą zastąpić uwagi i osądu
    8. Niniejsza instrukcja instalacji opisuje proces instalacji jednostki głównej. Antena GPS, mikrofon Bluetooth, kamera cofania i telewizja cyfrowa oraz inne akcesoria powinny być instalowane konwencjonalnymi metodami.
    9. Sterowanie dotykowe telewizji cyfrowej można obsługiwać po podłączeniu ,,TV-CONT".
    10. ten.D / C 8011TP stosuje się do modeli ręcznych / automatycznych 2.7L, cztery.0LTX / TX-L. D / C8013TP dotyczą części modeli z wbudowanym wzmacniaczem. D / C8014TP stosuje się do four.0LVX, skonsultuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać więcej informacji.
  • Poziom 2  
    Świetne wskazówki. teraz użyję pióra dotykowego do operacji dotykowych. zamiast mojego długopisu.
  • Poziom 2  
    Erisin 2 Din Android 2.3 System OS CAR PC DVD IPOD WIFI / GPS 3G Nawigacja DTV

Jak umieścić samochodowe odtwarzacze DVD GPS?

Jest to najnowszy projekt systemu multimedialnego All in One Car, który połączył system Car Audio i samochodowy PAD / MID, samochód PAD może być używany jako odłączany monitor tego samochodowego systemu audio. jeśli kupisz to urządzenie, oznacza to, że masz jednocześnie radio samochodowe / odtwarzacz MP3 / CD, samochodowy system multimedialny z DVB-T i samochodowy PAD / MID. ten PAD ma wbudowany najnowszy google android 2.3 OS, 1GHz CPU, 512M RAM, 3000mA Battery
  • Poziom 1  
    Wskazówki! Kocham wskazówki. Często mówią mi, co zignorowałem.
  • Poziom 1  
    dziękuję za udostępnienie, bardzo mi pomocny