Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamery VOLTY VJBC. Co o nich sądzicie?

18 Sty 2005 16:31 2913 11
  • Poziom 16  
    Co sądzicie o kamerach VOLTY VJBC ?
  • Poziom 11  
    założyłem około 70 szuk i narazie to działa choć jakość przetworników szału nie robi lecz jesli jest to obiekt który nie wymaga bardzo dużo widocznych sczegółów to polecam nie są awaryjne
  • Poziom 16  
    Są dziwne, śnieżą na 20m koncent. niektóre nawet na 5m!! To skandal co za badziew! Moje kamy to 420linii 0.01lx Wygląda na słaby sygnał, wymieniłem kabel i to samo nie mówiąc o tym że przy małym oświetleniu to sygnał leci na mordę. Kumpel je montował na300m i wcale nie szły, a Tayama idzie?! Oco tu chodzi? Nie mam już sił do tej firmy[/i]
  • Poziom 15  
    Wgruniu założyłem kilka sztuk długości linii od kilku do ok 50 m i bez takich wrażeń - model 393.
  • Poziom 16  
    Właśnie te wymieniłem na 386/12 bo te 393/220v miały jakieś dziwne grube pasy poziome które przesuwały się z dołu do góry jednocześnie we wszystkich kamerach (zasilanie ta sama faza!) i też niektóre śnieżyły Widać to dopiero na DVR a na tv trzeba się przyjrzeć i widać taki szum na obrazie.
  • Poziom 17  
    Osobiście nie instalowałem takich kamer ale przejąłem 6 szt. do konserwacji i nie mam z nimi żadnych problemów
  • Poziom 16  
    Czy twoje pracująna zewnątrz?
  • Poziom 17  
    Jedna jest zamontowana na zewnątrz reszta w pomieszczeniach
  • Poziom 17  
    Dostałem w spadku 1 taką VJBC 303W na 12v może ktoś ma coś o tej kamerce (sposób podłączenia rozszycie kabelka na wtyku sposobu podłączenia do TV)
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    pelcbog napisał:
    Dostałem w spadku 1 taką VJBC 303W na 12v może ktoś ma coś o tej kamerce (sposób podłączenia rozszycie kabelka na wtyku sposobu podłączenia do TV)

No ale to przecież żadna filozofia. Masz jeden przewód podpinasz do wej. video w TV, poprzez drugi zasilasz 12V - plus w środku i wszystko. Co chcieć więcej?
  • Poziom 17  
    To jest problem bo jest tylko gniazdo 4 pinowe nie oznaczone gdyby nawet pokusić się o podłączenie to z której strony jest zasilanie ,a z której wyjście na telewizor , i jak podłączyć z dwóch pinów podłączyć do antenówki czy ...i tu oczekuje odpowiedzi gdzie.Jeśli potrzebujesz podeśle zdjęcie może to Ci coś pomoże.
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    Jeśli dwa z tych pinów są ze sobą zwarte to będą masy. Pozostanie kwestia który sygnał a który +12V. Dobrałeś się do elektroniki tej kamery? Podeślij fotkę. Sygnał z kamery to sygnał composit i podpinasz go oczywiście do wejścia video w łączu AV w telewizorze.