Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ar-7284wna/b - Błąd z zalogowaniem

19 Lip 2012 22:39 3317 7
  • Poziom 10  
    Kuriozalna sytuacja... zrobiłem reset do ustawień fabrycznych... lukam na hasło 1234 na obudowie routera nawet napisane! i co...i nic! Patrze manual hasło 1234

Co zauważyłem jak wpisze inne hasło to mi pokazuje błąd hasła ale jak wpisze 1234 to nic cały czas panel logowania. Nawet po kilku razach pokazuje że jest już zbyt dużo otwartych sesji czy coś w tym stylu jakbym był już zalogowany.

Oczywiście próbowałem z wielu przeglądarek.

co teraz? POMOCY!!!!
  • Poziom 30  
    Wciśnij na 30 sekund reset, potem odłacz zasilanie i też wciśnij reset na 30 sek - to tak dla pewności.Potem 192.168.1.1 lub 192.168.2.1 - nie pamiętam które. login admin i hasło 1234 lub admin i hasło admin
  • Poziom 10  
    nadal to samo :(
  • Poziom 30  
    nie było wgrywanego jakiegoś aternatywnego softu?
    podaj wynik polecenie ipconfig /all
  • Poziom 10  
    Chyba nie a jak był to na pewno ze strony producenta oto wynik polecenia:

Sufiks DNS konkretnego połączenia : edimax.com
    Opis . . . . . . . . . . . . . . : Realtek RTL8185 54M Wireless LAN Network Adapter #2
    Adres fizyczny. . . . . . . . . . : 00-12-0E-49-4D-C9
    DHCP włączone . . . . . . . . . . : Tak
    Autokonfiguracja włączona . . . . : Tak
    Adres IP. . . . . . . . . . . . . : 192.168.2.2
    Maska podsieci. . . . . . . . . . : 255.255.255.0
    Brama domyślna. . . . . . . . . . : 192.168.2.1
    Serwer DHCP . . . . . . . . . . . : 192.168.2.1
    Serwery DNS . . . . . . . . . . . : 192.168.2.1
    Dzierżawa uzyskana. . . . . . . . : 20 lipca 2012 10:43:22
    Dzierżawa wygasa. . . . . . . . . : 21 lipca 2012 10:43:22
  • Poziom 30  
    wygląda dobrze. Uruchom go bez kabla od neta. Możesz do swojej kartu sieciowej przypisać na sztybno IP z puli np. 192.168.2.21, maska 255 i wtedy zobaczyć.
    Generalnie jeśli jesteś pewny, że jest zrestartowany to proponuję wgrać mu nowy soft wtedt na 100% się zrestartuje.
    Pamiętam, że kiedyś też nie mogłem się wbić na ar 7084ga, ale miałem płytkę wizarda i z tym poszło.
  • Poziom 10  
    pewny co do restartu to jestem bo zawsze zmieniam sida a tu jest edimax_0.
    hmmm tez myślałem o wgraniu nowego ale nie znalazłem programu żeby coś takiego zainstalować bez zalogowania. Ale płytkę chyba mam wiec zaraz luknę na nią.

Dodano po 18 [minuty]:

no i lipa przez płytę mogę go skonfigurować choć nie sprawdzałem czy to zadziała ale nie mogę wgrać nowego softu czyli nadal się nie zaloguje na niego przez http. hmmm ale jak się uda go z płyty skonfigurować to już byłoby coś ale i tak lipa ze nie działa http.

Dodano po 44 [minuty]:

no niestety ustawiłem połączenie internetowe i to też nie działa... chyba sie poddam bo ile można siedzieć nad nim :(
  • Poziom 2  
    Jakiś problem z softem
    wystarczy zmienic datę w kompie na poczatek 2012
    i się zalogujesz