Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przeglądarka Chrome już na 1,5% urządzeń z iOS

pseven 20 Lip 2012 11:22 2351 3
 • Przeglądarka Chrome już na 1,5% urządzeń z iOSZ analizy przeprowadzonej przez firmę Chitika wynika, że już 1,5% aktywnych urządzeń pracujących pod kontrolą systemu iOS łączy się z internetem przy pomocy przeglądarki Google Chrome. Wynik ten można uznać za sukces, biorąc pod uwagę fakt, że jego osiągnięcie nastąpiło zaledwie trzy tygodnie po premierze aplikacji Chrome w App Store.

  Liderem rynku przeglądarek internetowych dla systemu iOS pozostaje niezmiennie Safari z udziałem wynoszącym 85,6%. 14,5% użytkowników iOS łączy się z internetem przy pomocy innej platformy, w tym 1,5% za pośrednictwem Google Chrome.

  Czy wypróbowałeś(aś) już Google Chrome na własnym iUrządzeniu?

  Źródło:
  http://www.phonearena.com/news/Chrome-now-used-by-1.5-of-iOS-users-3-weeks-after-release_id32444

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  pseven
  Tłumacz Redaktor
  Offline 
  Z wykształcenia - technik elektronik. Pasja - nowe technologie. Dla portalu Elektroda opracowuje informacje produktowe z dziedziny elektroniki, elektroniki przemysłowej. W zespole Elektroda.pl od 2009 roku.
  Specjalizuje się w: webwriting, tłumaczenia instrukcji obsługi ang-pol
  pseven napisał 8518 postów o ocenie 1591, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2009 roku.
 • #2
  szulat
  Poziom 23  
  no to od dzisiaj na elektrodzie zakaz pisania o produktach korporacji, czyli: telefonach, samochodach, telewizorach, komputerach, układach scalonych, systemach operacyjnych (oprócz linuksa). niewiele tematów pozostaje, może "jak zrobić lampę elektronową z butelki". w sumie... byłoby ciekawie :D
 • #3
  isa1970
  Poziom 13  
  Otwarcie parasola ma racje z korporacjami trzeba walczyć popieram używam linuxa wspierać Linux i niezależnych programistów. Pamiętam jak w Polsce były polskie dobre napoje wszedł zachód z swoim badziewiem, ze swoimi konserwantami i innymi świństwami dobra polskie naturalne napoje jak "Złota Rosa" Kwas chlebowy bez konserwantów, przy którym amerykańskie kwasy fluorowodorowe to badziewie po tym tylko rak.
 • #4
  szulat
  Poziom 23  
  A coby chociaż jeden komentarz był na temat, dodajmy że z powodu ograniczeń nałożonych przez Apple, przeglądarkom w AppStore nie wolno implementować komponentu html po swojemu i muszą korzystać z systemowego UIWebView, przez co każda z nich musi działać tak samo jak Safari tylko wolniej. Polem współzawodnictwa pozostają tylko bajery w interfejsie użytkownika, i faktycznie, Chrome wydaje się tu trochę wygodniejsze.