Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

sharp>Pionier>polsat - jak to podłączyć ?

Putek14 20 Jul 2012 13:15 2173 5
  • Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    dandes
    Level 12  
    Ale jaki masz problem?
    Dekoder podłączasz kablem HDMI do TV.
    Nie czytalem dokładnie danych technicznych tego kina, ale chyba nie ma zadnego hdmi, więc podłączasz kino domowe kablem RCA (chinch) z dekoderem.
    Putek14
    Level 2  
    no taki problem że chcę podlączyć trzy urządzenia ktorych modele podałem
    dandes
    Level 12  
    Ale już wytłumaczyłem co jak masz zrobic. Nadal masz problem? Spróbuj i powiedz w którym miejscu.
    leszekpo59
    Level 28  
    Putek14 wrote:
    Jak dobrze podłączyć te trzy urządzenia aby działały

Witaj. Moja propozycja połączeń jest taka. Dekoder Polsatu proszę przewodem HDMI połączyć z TV ( tą drogą uzyskamy z dekodera obraz HD na TV i głos w głośnikach TV ). Dalej z dekodera przewodem optycznym proszę połączyć wyjście cyfrowe audio S/PDIF z wejściem tego samego typu w kinie domowym Pioneer ( możemy tym sposobem uzyskać na głośnikach kina domowego dźwięk 5.1 ). W przypadku, gdy wejście w kinie było by innego typu niż wyjście w dekoderze, wtedy proponował bym przewodami 2 x chincz połączyć w dekoderze analogowe wyjście audio z wejściem tego samego typu ( tu tylko będzie dźwięk 2.0 ). Na koniec, drugim przewodem HDMI proszę połączyć kino domowe z TV ( aby w wyższej rozdzielczości móc oglądać filmy np. z płyt DVD ). Można jeszcze doprowadzić sygnał z anteny naziemnej do kina domowego, aby móc odbierać stacje radiowe z tunera radiowego, który jest w kinie. Powodzenia.
    Putek14
    Level 2  
    Ok dziękuję wszystko gra.