Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sharp>Pionier>polsat - jak to podłączyć ?

Putek14 20 Lip 2012 13:15 2005 5
  • Sklep HeluKabel
  • #2 20 Lip 2012 23:20
    dandes
    Poziom 11  

Ale jaki masz problem?
    Dekoder podłączasz kablem HDMI do TV.
    Nie czytalem dokładnie danych technicznych tego kina, ale chyba nie ma zadnego hdmi, więc podłączasz kino domowe kablem RCA (chinch) z dekoderem.

0
  • Sklep HeluKabel
  • #3 21 Lip 2012 09:17
    Putek14
    Poziom 2  

no taki problem że chcę podlączyć trzy urządzenia ktorych modele podałem

0
  • #4 21 Lip 2012 09:33
    dandes
    Poziom 11  

Ale już wytłumaczyłem co jak masz zrobic. Nadal masz problem? Spróbuj i powiedz w którym miejscu.

0
  • #5 21 Lip 2012 22:42
    leszekpo59
    Poziom 26  

Putek14 napisał:
    Jak dobrze podłączyć te trzy urządzenia aby działały

Witaj. Moja propozycja połączeń jest taka. Dekoder Polsatu proszę przewodem HDMI połączyć z TV ( tą drogą uzyskamy z dekodera obraz HD na TV i głos w głośnikach TV ). Dalej z dekodera przewodem optycznym proszę połączyć wyjście cyfrowe audio S/PDIF z wejściem tego samego typu w kinie domowym Pioneer ( możemy tym sposobem uzyskać na głośnikach kina domowego dźwięk 5.1 ). W przypadku, gdy wejście w kinie było by innego typu niż wyjście w dekoderze, wtedy proponował bym przewodami 2 x chincz połączyć w dekoderze analogowe wyjście audio z wejściem tego samego typu ( tu tylko będzie dźwięk 2.0 ). Na koniec, drugim przewodem HDMI proszę połączyć kino domowe z TV ( aby w wyższej rozdzielczości móc oglądać filmy np. z płyt DVD ). Można jeszcze doprowadzić sygnał z anteny naziemnej do kina domowego, aby móc odbierać stacje radiowe z tunera radiowego, który jest w kinie. Powodzenia.

0
  • #6 25 Lip 2012 10:12
    Putek14
    Poziom 2  

Ok dziękuję wszystko gra.

0