Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson ARIVA T65 pętla LOOP

pitur1 20 Lip 2012 14:27 1276 0
  • #1 20 Lip 2012 14:27
    pitur1
    Poziom 8  

Witam posiadam monitoring którego sygnał wychodzi z karty DVR komputera następnie przez konwerter VGA>sVideo wchodzi do modulatora gdzie łączy się z sygnałem DVB-T z anteny naziemnej i teraz problem polega na tym że gniazda rozprowadzone w domu mają jeden wtyk do którego podłączam dekoder Ariva T65 aby odbierać mux 1 i 2 z okolicznego RTCN lecz sygnał z kamer jest w modulatorze przepychany tak że można go zobaczyć tylko po podłaczeniu do wejścia antenowego telewizora (telewior bez MPEG4 stąd konieczność podłączenia przez dekoder(HDMI)) dekoder posiada pętle loop do której można podłaczyc drugi dekoder lub TV lecz w instrukcji i zaleceniach producenta nie mogą być włączone obydwa urządzenia naraz czyli T65 i co co jest pod LOOP podpięte (czy ktoś posiada wiedzę dlaczego tak?) chodzi mi głownie o to że z dekoderka jest po HDMI a wtedy z LOOPa wyszedł bym sygnałem na wejście ANT TV i kwestia przełączenia potem na TV między interfejsami aby oglądać telewizję i kamery czy ktoś ma jakiś pomysł podrzucić jak to rozwiązać bez jakiś dodatkowych rozgałęziaczy sygnału przy gniazdku z prostego powodu nie ma tam miejsca na takie cuda. Pozdrawiam

0 0