Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE40EH5450W nie widzi myszki

air_pipor 20 Lip 2012 17:32 6213 4
  • #1 20 Lip 2012 17:32
    air_pipor
    Poziom 8  

posiadam TV Samsung UE40EH5450W jednak problemem jest podłączenie myszki USB. Próbowałem już podłączyć kilka różnych myszek, które menager urządzeń "nie widzi". czy ktoś posiada informację czy TV jest dostosowany do współpracy ze ściśle określonymi urządzeniami, czy podłączenie myszy wymaga doinstalowania jakieś aplikacji/sterownika ?? nadmieniam, że w instrukcji obsługi i w charakterystyce sprzętu jest informacja, że mysz i klawiatura pod USB będzie śmigać, firmware TV jest zaktualizowane, testowane myszki to a4 tech. Wsparcie Samsunga nie pomogło, w google nic nie ma konkretnego na ten temat, ma ktoś jakiś pomysł ??

1 4
  • #2 21 Lip 2012 14:45
    dandes
    Poziom 11  

Chyba będzie Ci ciężko coś takiego osiągnąć. Może jakby tv był z funkcją monitora to prędzej, aczkolwiek i do tego nie jestem przekonany. Zastanawiam się do czego jest Ci potrzebna myszka i klawiatura w tv? Jeżeli tv ma bluetooth to mógłbyś spróbować bezprzewodowo.

0
  • #3 21 Lip 2012 18:37
    air_pipor
    Poziom 8  

Myszka i klawiatura, a przynajmniej chociaż myszka jest mi potrzebna z tego względu, że TV posiada przeglądarkę internetową, a uwierz mi, że ciężko się nawiguje strony z pilota. wg. instrukcji i charakterystyki sprzętu, usb są po to właśnie, żeby podpiąć urządzenia nawigujące, pendrive, hdd itd.... pozdrawiam.

1
  • #4 23 Lip 2012 21:15
    sampo
    Poziom 11  

Witam, mam ten sam telewizor Samsung UE40EH5450W i zaopatrzyłem się w taka myszkę http://allegro.pl/mini-mysz-myszka-optyczna-do-laptopa-bezprzewodowa-i2505786734.html w sklepie za 19 zł. Działa z telewizorem,,,zasięg do 0,7m. Rozebrałem nadajnik usb. Dolutowałem dosłownie sprężynke od zapalniczki na kamień,wychodzi poza obudowe ale to nie problem,,,nie chciałem by wisiał kabelek. Zasięg 2m jak nic, proste i skuteczne i działa. Myszka wyłącza się po chwili jeśli nie używasz,oszczędza niby baterie. jeśli co służe zdjęciem.

1
  • #5 03 Gru 2012 08:45
    leon_z_dzialek
    Poziom 10  

witam. wczoraj testowałem bezprzewodową laserową mysze logitecha. było super. ja jednak mam ten sam tv i robię przymiarke raczej do klawiatury.

Jak rozpoczynamy nowe zdania?
    Proszę poprawić!
    PW
    [_P_]

0