Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Eberspaecher/ardic - Zablokowany sterownik ogrzewania postojowego.

21 Lip 2012 10:11 3428 8
  • Poziom 8  
    Witam serdecznie, ponieważ zima już za pasem, postanowiłem uruchomić w samochodzie ogrzewania postojowe, które odmówiło posłuszeństwa w ubiegłym sezonie. Moje pytanie jest następujące: czy znalazłby się ktoś, kto podjąłby się odblokowania sterownika takiego jak na fotografii. W moim konkretnym przypadku, steruje ogrzewaniem Ardic 952 D, ale występuje również pod nazwą Volvo lub Eberspaecher. Rok produkcji 2004 Oto jego fotografia:

Eberspaecher/ardic - Zablokowany sterownik ogrzewania postojowego.

Pozdrawiam Azull
  • Poziom 19  
    KD2000 lub EDiTH próbowałeś?
  • Poziom 8  
    Witam,
    nie, nie próbowałem, ponieważ nie posiadam żadnego interfejsu który byłby w stanie obsłużyć ten soft. Po prostu szukam kogoś uprzejmego kto takowy posiada, oraz dysponuje odpowiednią wiedzą aby takiej operacji dokonać, zaskarbiając sobie tym samym moją dozgonną wdzięczność. Jeśli zajdzie potrzeba mogę również zapłacić za tę usługę wymaganą kwotę.

pozdrawiam Azull
  • Poziom 8  
    Witam, sterownik odblokowany. Temat wyczerpany. Można zamknąć.

pozdrawiam Azull
  • Poziom 1  
    Witam. aby nie zakładać nowego wątku jak udało ci się odblokować ten sterownik
    bo czeka mnie chyba to samo.
  • Poziom 8  
    Witam również, sterownik odblokowali mili panowie z serwisu nieopodal mojego miejsca zamieszkania.

pozdrawiam Azull
  • Poziom 1  
    Witam.
    Też mam problem z takim samym ogrzewaniem. Po prostu przestał się włączać.
    W jakim serwisie koledze odblokowali? W moich stronach jak usłyszą że to Ardic to od razu mówią że się nie da.
    pozdrawiam
  • Poziom 15  
    TomLib napisał:
    KD2000 lub EDiTH próbowałeś?

Tym tego nie "ugryziesz"

Ze sterownikiem od Audi odpale to na stole i zdiagnozuje ale ze sterem od Volvo walczę już długo,a to tylko kilka kabelków,co najlepsze że jeśli już ktoś to ugryzie to się nie pochwali