Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Clarion PU-2184A - Naprawa w warsztacie bez wyświetlacza

Andrzej Ł 21 Lip 2012 13:13 2048 3
  • #1 21 Lip 2012 13:13
    Andrzej Ł
    Poziom 21  

Dostałem do naprawy ww. Clariona z Peugeota 406.
    Czy jest możliwość uruchomienia tego (z pikaniem) na stole bez LCD,np. poprzez modyfikację w EEpromie ,tak jak np. można zrobić z radiami renault.
    Właściciel nabył niedawno samochód z innym radiem .
    Od poprzedniego właściciela otrzymał to oryginalne gratis ,które nie działa.
    W aucie i na stole jest taki sam objaw: po podpięciu kostki zapala się podświetlenie klawiszy.LCD w aucie nie reaguje na radio,inne funkcje działają.
    Wygląda na usterkę radia,co mogłem to posprawdzałem,oczywiscie brak schematu.
    Nr. VIN w pamiątce zgadza się z autem.
    Na stykach magistrali VAN są tylko pozytywne / negatywne szpilki w równych odstępach czasu-brak transmisji i odpytywania wyświetlacza.
    Czy te radia tak reagują bez LCD ,czy może powinno sie załączyć choć na chwile i zapiszczeć w głośnikach ?
    Czy to radio wymaga wpisywania kodu ?
    Proszę o ew. wskazówki ,co można zrobić w warunkach serwisowych na stole.

0 3
  • #2 21 Lip 2012 17:18
    tolo
    Poziom 33  

A czy czasem w aucie nie jest wyłączona obsługa radia :?:

0
  • #3 22 Lip 2012 14:39
    Andrzej Ł
    Poziom 21  

tego nie wiemy,radio chodziło ponoć w tym samochodzie,co by potwierdzał numer VIN.chyba że kiedys ktoś wylogował tą opcję.
    Ale przede wszystkim chciałbym wiedzieć czy jest szansa uruchomić to na stole i jak się radio powinno zachowywać,w tej chwili nie wiem czy jest walnięte,czy nie współgra z autem.
    Radio jest całkowicie sprawne,okazało się że jednak była wyłączona opcja współpracy wyświetlacza z radiem.
    Nadal pozostaje kwestia uruchomienia tych radii na stole bez LCD.

0
  • #4 25 Sie 2012 09:34
    Andrzej Ł
    Poziom 21  

Radio okazało sie sprawne,wyłączona była opcja współpracy z wyświetlaczem .
    Nadal pozostaje kwestia uruchamiania tych radii na stole bez LCD.

0
  Szukaj w 5mln produktów