Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens SN64M001EU - Działa tylko w programie ECO

kaskasz1 22 Lip 2012 12:02 1017 3
  • #1 22 Lip 2012 12:02
    kaskasz1
    Poziom 1  

Witam wszystkich,
    W moim Siemensie nie mogę wybrać żadnego innego programu poza ECO, mimo, że wciskane przyciski reagują (świeceniem diody) to zmywarka nie przechodzi na inny program. Działają przyciski power i start, zmywarka zmywa w ECO, grzeje wodę, suszy. Czy padł programator? Jaki może być koszt (jaki rząd wielkości), a może jest sposób na zresetowanie elektroniki? Wyłączenie z gniazdka nic nie daje,
    czy ktoś spotkał się z taką usterką i może mi coś doradzić? Chcę być pewna, że zrobiłam wszystko co można zanim wezwę serwis, dzięki pozdrawiam.
    :arrow: Poprawiłem TONI_2003

3 3
  • #2 14 Sie 2018 22:40
    tomnowdj
    Poziom 2  

Witam!
    Mam ten sam problem po miesiącu użytkowania tego złomu siemensa a jest na gwarancji to to zgłoszę
    tylko może jestem za głupi do jej obsługi ???? Miesiąc było ok .

0
  • #3 15 Sie 2018 01:35
    Borutka
    Poziom 24  

tomnowdj napisał:
    Witam!
    Mam ten sam problem po miesiącu użytkowania tego złomu siemensa a jest na gwarancji to to zgłoszę
    tylko może jestem za głupi do jej obsługi ???? Miesiąc było ok .

Ten model ma 10 lat. Na pewno kolega ma na gwarancji?
    Być może wystarczy przeczytać instrukcję, jak zmienić nastawiony wcześniej program?...

0
  • #4 16 Sie 2018 22:43
    tomnowdj
    Poziom 2  

Mam najnowszą maszynę z 2018 roku i zachowywała się tak samo jak stary rupieć w poście. Przecież jest analogia w działaniu
    tych urządzeń . Ale jej przeszło i dzień po wystawieniu mojego postu wszystko wróciło do normy.
    W zakichanej instrukcji nie było ani zdania że może coś takiego wystąpić że na siłę raz na ileś zastosowanych
    innych programów trzeba włączyć tryb ECO .
    Zakańczam bo nikt nic nie wie na ten temat. Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie że na pewno jest po gwarancji. :shii:

0