Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

felicia 1.3 MPI - Wymiana stacyjki a immo

Adam256 22 Jul 2012 21:45 6125 10
    Adam256
    Level 9  
    Witam. Pytanie dotyczy padniętej stacyjki (rozsypała się w środku) w Felici 1.3 MPI. Otóż czy po wymianie samej stacyjki mogą nastąpić problemy z immo?? Naczytałem się różnych opinii na ten temat proszę o odpowiedź.
    User removed account
    User removed account  
    Adam256
    Level 9  
    co masz na myśli? Transpondery?
    autoas
    Level 42  
    Adam256 wrote:
    co masz na myśli

Przecież immo to elektronika, a stacyjka to mechanika - wymień część mechaniczną a reszta musi być "stara" - zrozumiałe?
    LoLek85
    Level 28  
    Tyle że klucz to most łączący elektronikę z mechaniką. Chyba że jest możliwość podmiany transponderów. Najlepiej to wrzucić pętle pod obudowę wraz ze starym kluczykiem i spokój (jeżeli nie da się podmienić transponderów), no chyba że chcesz iść w koszty.
    User removed account
    User removed account  
    Adam256
    Level 9  
    a dużo roboty, żeby pominąć immo?? Gdybym chciał np wrzucić stacyjkę od feli bez immo (tańszą:p)
    User removed account
    User removed account  
    carrot
    Moderator of Cars
    Montujesz gdzieś pod deską pętlę z wsadzonym do środka starym kluczem i problem immo masz rozwiązany
    LoLek85
    Level 28  
    Tak jak wspomniałem wyżej, tylko trzeba to dobrze zamocować żeby kluczyk się nie wysunął z pętli, będą jaja.
    ociz
    Moderator of Cars
    Motronic wrote:
    Niełatwa, bo są sklejone z główką.

Ja miałem w swojej taki kluczyk(z lampką) że sam się otwierał i transponder wypadał.