Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

peugeot 1007 - tryb ekonomiczny a otwieranie pilotem

throgh 23 Jul 2012 14:42 3688 2
 • #1
  throgh
  Level 2  
  problem (?) jest taki. Po dłuższym postoju, jak auto wejdzie w tryb ekonomiczny, otwarcie następuje po 3-4 naciśnięciu pilota. Tak jakby musiał się obudzić. Poza tym wszystko ok, zamykanie, otwieranie i z pilota, i przycisków, i klamki bez problemu.
  Taki objaw pojawił się po wizycie w warsztacie, gdzie był odłączany akumulator i potrzebna była inicjalizacja kluczyka, bo otwieranie zwariowało. Czy może wystarczy jeszcze raz przeprowadzić procedurę odłączenia akumulatora i inicjalizacji czy jechać na kompa?
  Podobne zjawisko było już raz wcześniej, wtedy został wymieniony siłownik drzwi, ale na bank nie był dotykany kompem.
  W sumie chodzi o to jego długie "rozbudzanie".
 • #2
  Pawel981
  Level 9  
  a czy przypadkiem nie montowałeś czegoś dodatkowego co może pobierać prąd miałem podobny przypadek zamontowałem radio z bluetooth i w środku migała niebieska diodka a komputer widział jako pobór prądu po wyłaczonym silniku i wchodził w tryb economy aby nie rozładowało akumulatora i też dopiero po jakimś czasie że tak nazwę drzwi się budziły i reszta
 • #3
  throgh
  Level 2  
  problem okazał się banalny- Bateria w kluczyku. Miernik pokazywał niby dobre napięcie, ale faktycznie była na zdechu. Wymiana zalatwiła sprawę.