Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sharp 54GT-25SC tryb hotelowy

grzesiek122 23 Jul 2012 23:13 1763 5
    grzesiek122
    Level 9  
    Witam na wstepie sie przywitam a dalej napisze o swoim problemie.Posiadam telewizor sharp 54gt- 25sc i otóż w analogu kanały chodzą normalnie jednak jak chce podłączyć satelitke pod euro pojawia mi sie napis scart a na srodku obrazu kluczyk.Nie mam pilota oryginalnego a zamiennik,kanały w analogu przełancza normalnie jednak funkcje w nim nie działają.Nie wejde w menu w zadne ustawienia , czy ten kluczyk to blokada rodzicielska czy tez tryb hotelowy?Jak to odblokować pomóżcie.
    mirex
    Level 43  
    1. Ikony emocji (odpowiednio napisane) nie służą za znaki przestankowe.
    2. Proszę używać kropek i zrobić z tego co najmniej 5-6 zdań! Zaczynających się wielką literą.
    3. Znaki przestankowe proszę stawiać tak, jak należy, a nie jak się koledze uda.
    4. Proszę poprawić model TV tak, aby był zgodny z https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1796351.html pkt 3.
    5. Proszę o uzasadnienie dla wielkiej litery w słowie tryb, w tytule tematu, w środku zdania.
    6. Proszę nie wrzeszczeć na nas!
    7. Proszę pobrać i przeanalizować dokumentację serwisową oraz instrukcję obsługi TV.
    8. Proszę zaopatrzyć się w pilota, który wypełnia wszystkie funkcje, a nie tylko przełączanie kanałów. Lub upewnić się, że ten zamiennik to faktycznie zamiennik, a nie ersatz.

Wszystkie poprawki proszę zrobić niezwłocznie.
    grzesiek122
    Level 9  
    Witam przepraszam za błędy no i krzyki.Właśnie szukałem instrukcji do niego i nie moge znaleść nigdzie.Może jakaś podpowiedź z linkiem?
    A odnośnie pilota, gość u którego kupiłem mówi że to ten pilot i aby działał musi zresetować pamieć w tv.Czy to konieczne , czy tylko wystarczy wymiana pilota?
    mirex
    Level 43  
    mirex wrote:
    3. Znaki przestankowe proszę stawiać tak, jak należy, a nie jak się koledze uda.

I co? Za trudne?
    grzesiek122 wrote:
    A odnośnie pilota, gość u którego kupiłem mówi że to ten pilot i aby działał musi zresetować pamieć w tv.Czy to konieczne , czy tylko wystarczy wymiana pilota?

No to dużo nam powiedziałeś o tych pilotach!
    Może od razu cały TV wymienić, a nie tylko pamięć? Bo reset z grubsza to samo. A żeby zresetować to trzeba mieć dostęp do menu. Prawda?
    grzesiek122 wrote:
    Właśnie szukałem instrukcji do niego i nie moge znaleść nigdzie.Może jakaś podpowiedź z linkiem?

No nie przesadzaj łaskawie!
    http://www.google.pl/#hl=pl&sclient=psy-ab&q=....,cf.osb&fp=e52de0dfd2a15478&biw=1440&bih=761
    Ponad 3600 wyników. Jest z czego wybrać!
    Nasza wyszukiwarka - Znaleziono 4 wyników: 54GT-25SC - w tym link do skróconej dokumentacji serwisowej.
    Znaleziono 9 wyników: chassis ga1 - w tym również taki sam problem jak Twój!
    grzesiek122
    Level 9  
    Błagam pomóżcie jak mam zdjąć ta blokade , nie robie tego dla siebie a dla starszej pani. Chce jej pomóc a nie moge.Prosze czy bez pilota zdziałam coś ? Poradźcie prosze
    radsat
    Moderator
    mirex wrote:
    Proszę zaopatrzyć się w pilota, który wypełnia wszystkie funkcje, a nie tylko przełączanie kanałów. Lub upewnić się, że ten zamiennik to faktycznie zamiennik, a nie ersatz.

Reszty poszukaj, jest opisane.