Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Kangoo 2010 - Pilot centralnego

nojer 24 Jul 2012 00:44 2606 9
    nojer
    Level 14  
    Witam samochód po małym dzwonie;)
    Nie działa centralny z pilota ani z drzwi kierowcy.
    z przycisku w samochodzie central śmiga, czy jest możliwość rozsynchronizowania pilotów?
    Po włączeniu zapłonu na zegarach zapalają się na stałe kontrolki od kierunkowskazów i świecą cały czas pomimo tego że kierunki nie są włączone po wyłączeniu zapłonu świecą nadal parę minut. może przez to centralny nie chodzi?
    Oczywiście wedle CLIPA zero błędów. Parametry ok.
    quinty
    Level 28  
    Nie mam pojęcia co z kierunkowskazami, ale co do pilota, to w zafirze miałem tak, że bateryjka w pilocie nie stykała i się resetował pilot. Po poprawieniu bateryjki w gnieździe wystarczyło ponownie zsynchronizować (odpowiednie przekręcenie kluczyka w stacyjce i naciśnięcie przycisku na pilocie). Może właśnie się wyładowała lub źle styka.
    nojer
    Level 14  
    są nowe baterie. to jest nowy samochód ma 6 km przebiegu;] spadł z lawety w drodze z fabryki do salonu wiec nie ma mowy o tym żeby dwa piloty byly uszkodzone.
    adrian1201
    Level 29  
    Parametry ok piszesz no to wydaje mi sie ze widzi pilota,skoro tak to zapewne uszkodzeniu ulegl UCH,
    nojer
    Level 14  
    niestety... uch zmienione na drugie już

Dodano po -1 [godziny]:

i oczywiście efektu żadnego
    nojer
    Level 14  
    czy jest możliwość żeby te piloty się rozkodowały?
    z tego co wiem nie ma takiej możliwości czy sie mylę?
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Te kierunkowskazy jeszcze świecą na stałe?
    nojer
    Level 14  
    tak świecą, i wiem że jeśli tego nie usune to centralny zapewne nie zadziała.
    O to pewnie koledze chodzi. Cały czas walczę z tymi kierunkami co prawda robię samochód tylko wieczorami dlatego tak długo to trwa. Schematy i cały czas walczę, moduł uch wymieniony na inny, pod maską także rezultaty oczywiście zerowe.
    Może masz kolego jakiś pomysł? w końcu co dwie głowy to nie jedna;)
    dziękuje za odpowiedź

Dodano po 1 [minuty]:

zapomniałem... zegary i wspomaganie też podmieniałem bo stoi drugi na części więc podmieniałem wszystko co możliwe;)
  • Helpful post
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Ale tylko kontrolki świecą cały czas? Jeśli tak, to wsiadaj do auta, bez kluczyka w stacyjce obie manetki (kierunkowskazów i wycieraczek) daj na dół jednocześnie, i po chwili ustaw je w pozycji zerowej.

Sprawdź jeszcze czy wszystkie bezpieczniki są włożone (te w kabinie).
    nojer
    Level 14  
    samochód naprawiony dziękuję za wszelką pomoc;)