Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

32 cale z dvb-t do 1000zł do niewielkiego pokoju

pingwin137 24 Lip 2012 11:01 1705 5
  • #1 24 Lip 2012 11:01
    pingwin137
    Poziom 11  

Witam. Od dłuższego czasu dysponuje małą kwotą gotówki, za którą postanowiłem zmienić tv w swoim pokoju. Pomysł zaczęrpnąłem od rodziców, którzy do salonu zakupili tv LG 42LV5500 co zrodziło we mnie owy pomysł zmiany tv u siebie. Poniżej odpowiadam na pytania i czekam na propozycje :) Z tv preferuję LCD i LED. Nie chcę plazmy.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? ok 5m2.
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2m na fotelu 3m leżąc na łóżku
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost, bokiem, nawet leżąc
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
    6. Jak słońce świeci w pokoju? jedno okno od południa światło się raczenij nie odbija
    7. Jaki masz obecnie telewizor? kineskopowy samsung 28 cali
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? wiadomo DVB-T, 2 HDMI, USB z filmami Mkv, DviX itp. jak da rade to PVR
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? DVB-T i jak narazie do końca umowy Cyfrowy Polsat przez zwykły SCART (dekoder mini 100)
    10 .Jakie urządzenia? xbox 360
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? bliżej nieokreślony czas czasami 1 godzine czasami 5
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? obojętne
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? sport, filmy, edukacyjne(discovery), rzadko motoryzacja
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? nie
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? nie potrafie tu określić ile. Raz 1 godzine raz 5 zależy od dnia.
    16. Preferencje co do marki? myślałem nad HANNSPREE SK32TMNB oraz SHARP 32SH330
    17. Preferencje co do wielkości? 32 cale (mniej będzie za mało, więcej nie zmieści mi się w półce
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? długie (kilkusekundowe) oczekiwanie na zmianę kanału po wciśnięciu przycisku
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? tv będzie użytkowany raczej w różnych porach w różnych przedziałach czasowych np. rano 2 godziny, po południ 4 wieczorem 2/3 coś takiego
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 1000zł niestety więcej nie mogę wydać, ewentualnie koszt przesyłki do 30zł
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? nie potrzebne mi 3D

Czekam na wasze propozycje mam nadzieję, że pomożecie mi dobrze wybrać aby nie wyrzucić pieniędzy w błoto :)

• #2 24 Lip 2012 15:32
    telbod
    Poziom 31  

Będzie ciężko za 1000 wyrwać 32" Jakiegoś PHILIPSA na promocji widziałem w Media Exp. za 999. Ceny zaczynają się od ok 1200. Każdy z obecnych nowych modeli będzie miał DVB-T MPEG-4. Chyba że jakaś wyprzedaż starego sprzętu. Może jakiś używany? Jeżeli już to tylko z twojej okolicy.

• #3 24 Lip 2012 16:58
    pingwin137
    Poziom 11  

HANNSPREE SK32TMNB oraz SHARP 32SH330 te są sprzedawane na allegro do 1000zł jako nowe (czyt. z wystawy sklepowej). Ktoś z was takowy posiada? Może potraficie coś o nich powiedzieć? Zastanawiam się nad zakupem któregoś z tych dwóch no ale może wy jednak podacie swoje typy innych, lepszych tv.

• #4 25 Lip 2012 09:13
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
  • #5 25 Lip 2012 09:40
    guard10
    Poziom 28  

Witam daj sobie spokuj z tv Hansnspree bardzo niewdzieczne tv takie u siebie nie naprawiam tylko na recajkling,naprawa droga brak czesci i zyja krotko.To skladak.Pozdrawiam

• #6 25 Lip 2012 11:55
    pingwin137
    Poziom 11  

Hmmm a ten SHARP? Możecie coś o nim powiedzieć? Czy też lepiej doskładać "kilka groszy" i kupić coś z LG, Phanasonic czy coś z tych markowych tv? A za 1200zł da rade coś dobrego upolować?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME