Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Drukarka Brother DCP-J315W - pasy na wydruku.

szaman56789 24 Jul 2012 20:14 4266 4
    szaman56789
    Level 2  
    Witam.Mam problem z drukarką DCP-J315 W Brother.Nie umiem wydrukować zdjęć z komputera zawsze wychodzą mi jakieś paski pionowe,zdjęcie ma brzydkie kolory.Tusze są orginalne bo to nowe urzadzenie.Może ktoś mi napisze krok po kroku jak to zrobić bo nie mam się do kogo zwrócić.Czekam na jakąś pomoc.Z góry dziękuję. :cry:
    szaman56789
    Level 2  
    Nie,ale wcześniej próbowałam i było ok.Jak kupiłam tą drukarkę to było parę sztuk papieru foto(błyszczący),chcialam wydrukować zdjęcie i zdjęcie wyszlo ale tusz zostal na zdjęciu tak jakby go ktoś wylał na ten papier i nic nie było widać.Napewno ja coś żle robie bo nie znam się wogóle.
    telbod
    Level 31  
    Na zwykłym papierze fotki wychodzą marnie. szkoda tuszu. Kup papier foto np A4 można za 20 zł 50 szt kupić. Włożyć to podajnika papier błyszczącą stroną od spodu. Wybrać fotkę otworzyć plik z fotką w jakimś programie np Irfan. wysłać do drukarki (control + P). W właściwościach drukarki zaznaczyć rozmiar papieru np A4. drukarki , a we właściwościach rodzaj papieru na FOTO zmienić. Jakość też fotograficzna i OK. Napawać się pięknym zdjęciem :D
    szaman56789
    Level 2  
    Dzięki.Jutro pojdę i kupię papier.Postaram się spróbować,zobaczymy co z tego mi wyjdzie.Dam znać. :D