Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony XR-5890R - Radio samochodowe - jak włączyć?

25 Lip 2012 13:39 5023 6
  • Poziom 2  
    Mam problem z odbiornikiem z tematu. Jest w świeżo kupionym aucie. Nie wiem jak uruchomić, żeby grało. Po włączeniu zapłonu pokazuje napisy typu "Sony", "Welcome", później nawet jakieś trzycyfrowe liczby, po prawej stronie migają jakieś parabole i to wszystko. Zero dźwięku. Więc jest jakby włączone, a nie odbiera. Jeden raz udało się znajomemu włączyć jakąś losową kombinacją klawiszy, grało normalnie, ale że to była kombinacja losowa, to nikt nie wie jak ją powtórzyć. Jeszcze nie sprawdzałem odtwarzania kaset, zaraz to zrobię. Po wyłączeniu zapłonu panel normalnie się odzywa dając pikanie.
    Proszę więc o pomoc, czy sprzęt jest uszkodzony, czy jest jakiś specjalny sposób na jego włączenie?
    Sony XR-5890R - Radio samochodowe - jak włączyć?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 2  
    Pierwsze co zrobiłem to instrukcję przeczytałem, gdzie oczywiście nie mam mowy o takim przypadku.
  • Poziom 2  
    Reset zrobiony. Kaseta jak chodziła, tak chodzi normalnie. Z radia dalej nic, tak jak było.
  • Poziom 11  
    Witaj.Po mojemu może należałoby ponownie dokonać zaprogramowania stacji radiowych wg instrukcji.
    Może nie ma podtrzymania pamięci -"logika zapłonu"-czy coś takiego.
    Poczytaj inne posty na ten temat,zajrzyj tutaj- www.studio24.prv.pl poszukaj-znajdziesz to warto poczytać.
  • Poziom 18  
    Mam takie samo w aucie włącza się środkowym przyciskiem enkodera /SOURCE/ ?
    Jeżeli jest poprawnie zasilane i robiłeś reset i radio nie działa to do naprawy.