Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co wybrać - Neostrada TP czy Netia ?

25 Lip 2012 19:59 2457 9
  • Poziom 10  
    Siema

Mam dylemat co wybrać Netie 10 Mb/s czy neostrade 6 Mb/s
    jak dzwoniłem do neti to mówili że na moim łączu jest dostępna prędkość max 10 mb/s i jak robiłem taki test na stronie neostrady to wyszło tak samo .
    Mówię o internecie stacjonarnym :D
    Netia ma niezbyt dobrą opinie ale co wy sądzicie co wybrać ?
    A i jak macie któryś z tych internetów to napiszcie jaki macie downolad ( wiem że dużo zależy od prędkości ale napiszcie ) Mieszkam na wsi

A jeszcze mam pytanie
    Bo tak mam telefon stacjonarny na dziadka i jakbym chciał założyć internet z tp to rachunki i faktury będą przychodziły na mnie czy na dziadka???

Z góry dzięki za odpowiedzi :D
  • Poziom 31  
    Umowa na dziadka, rachunki też. A czy Netia czy TPSA to to tamo. Na tych samych kabelkach to będzie u ciebie podłączone. Inny będzie tylko rachunek. A czy 6Mczy 10M to maksymalna prędkość, wcale nie gwarantowana. Na koniec może się okazać za będzie 4M.
  • Poziom 10  
    no wiem ale o neti jest dużo negatywnych opini
  • Poziom 38  
    Polecam UPC.
    Właśnie zrezygnowałem z netii, bo ich to przerasta technicznie.
    Odrobinę lepiej jest z orange (TPSA)
  • Poziom 31  
    Ale jak kolega pisał mieszka za miastem.....UPC tam swojej sieci nie posiada.
  • Moderator - Sieci, Internet
    Z dwojga złego postawił bym na TP- orange.
  • Poziom 11  
    Ja bardziej polecam Neostradzie bo słyszałem, że są promocje, że jak masz telefon stacjonarny to masz zniżkę. A jak masz abonament w Orange na telefon to chyba dostaniesz 10% zniżki. W 100% nie jestem pewien :)
  • Poziom 10  
    Też bym wolał Neostrade ale jak wyżej napisałem to telefon jest na dziadka czyli rachunki tez a rachunki muszą być na mnie więc niestety zostaje netia

Bo ja teraz mam neta z orange free dom pro po limicie mam prędkość downolad 7 kb/s

Więc gorzej napewno nie będzie

Dodano po 47 [minuty]:

Ej bo kolega wyżej mi napisał umowa na dziadka rachunki też ,a ja chciałem tak że Telefon stacjonarny jest na dziadka a nie dało by się tak że internet będzie na mnie .Tylko z łącza skorzystam ???
  • Poziom 20  
    kiedyś była możliwość neta na obcej lini tj na kogoś spytaj w tp
  • Poziom 21  
    Ja u siebie na wsi od 9 lat mam neostradę i zachwalam. Fakt, zawsze przy podnoszeniu prędkości są problemy, ale później jest tylko z górki.