Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault 90-34 - Zawór hydrauliczny

25 Jul 2012 23:28 3379 5
  • Level 14  
    Witam

Posiadam Ciągnik Renault 90-34 na podzespołach Fendt. Mam taki problem iż wyjścia hydrauliczne które posiada z tyło (1 para) działają tylko w jedną stronę tzn. Podczepiony mam ładowacz czołowy... i moge go podnieść do góry ale już obniżyć się nie da... Czego to może byc przyczyna?? Może ktoś spotkał się za takim samym problemem??[/code]
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 38  
    Rozdzielacz do sprawdzenia, jakiej by nie był konstrukcji (bo nie wiem czy mechaniczny, czy elektryczny).
  • Level 14  
    jest mechaniczny... Po przyciśnięciu dźwigni czuć że ten sworzeń się przesuwa w górę i w dól...
  • Level 14  
    Rozdzielacz sprawdziłem jest ok, jeszcze pozostały dwa rozdzielacze na turze elektryczne... tylko nie wiem czy jest po co je ruszać... do podnoszenia i opuszczania samego ramienia wystarczy przecież ruszyć joystickiem do przodu lub do tyłu.. Czy to mogła by być ich wina??
  • Level 12  
    Witam. Zamieniałeś przewody od ładowacza? Sprawdź szybkozłącza czy nie blokują przepływu oleju. Przyczepę podnosi i opuszcza normalnie na obydwóch wyjściach? Czy TUR to jakaś dokładana samoróbka czy był sprawny wcześniej na tym ciągniku? Jaka jest pompa hydrauliczna przy tym ciągniku i jaki rozdzielacz? Może masz pompę tłoczkową ze sterowaniem hydraulicznym i coś przez to szwankuje.

Pozdrawiam.
  • Level 14  
    Witam

Problem już rozwiązałem, wina była linki sterującej rozdzielacz, jak i również gniazda Euro które zamykało przepływ oleju.

Dziękuję wszystkim za pomoc

Pozdrawiam ;)