Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Słuchawki LOGITECH G35, Zalman ZM-MFC3

25 Jul 2012 23:28 1363 11
  • Level 11  
    witam. co myslicie o tych słuchawkach? bede kupował na ebay-u i chcialbym kupic cos dobrego do tej ceny co Logitech z micro.potrzebne mi sa sluchawki do gier przede wszystkim, filmów,muzyki.

co do zalmana to chcialem zapytac czy to dobry wybór kontrolera czy znajde cos lepszego w tej cenie. mam obudowe Zalman Z11. pozdrawiam serdecznie i dziekuje z góry za odp.
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 32  
    Te Logitechy to badziewie - mialem nieprzyjemnosc miec. Kup jakies Senn'ki - na pewno bedziesz zadowolony. Zalman jak zalman - jak ci sie podoba to bierz - to tylko kwestia gustu.
  • Level 11  
    a co to jest wogole za firma ?masz moze przyklad jakiegos dobrego modelu tak do 70 funtow z micro??? zalman jak zalman.tak,tzn co zalman?? ;)) pzdr
  • Level 42  
    Sennheiser HD 518

Żadnych badziewnych Logitech czy innych słuchawek "do gier".
  • Level 32  
    Dokladny model podal kolega wyzej.

lopa97 wrote:
    zalman jak zalman.tak,tzn co zalman?? ;)) pzdr

Zalman jest OK - jesli ta obudowa Ci sie podoba mozesz ja kupic. Nie jest to na pewno badziewie.
  • Level 11  
    ok,fajne ale nie maja micro :) czemu te logitechy są słabe? ja nigdy się nie zawiodłem na Logitechu . mam grac na słuchawkach z micro w kamerze? :) pzdr. dzieki za info :)
  • Level 42  
    lopa97 wrote:
    czemu te logitechy są słabe?
    Może i nie są słabe, ale nie są warte takiej ceny. Płacisz za to, że ktoś napisał, że są "do gier".
    lopa97 wrote:
    mam grac na słuchawkach z micro w kamerze? :)
    HD 518 + Zalman ZM-MIC1
  • Level 11  
    ok tyle ze ten microfon jest tylko w stanach do kupienia,nie ma go na ebay-u z kad wszystko kupuje poniewaz mieszkam w Londynie... czyli te logitechy sa dobre i wogóle tylko jak dla ciebie za drogie tak??? ja wole miec słuchawki 2w1 i nie platac sie z kablami przy kompie.tak ze tylko to wchodzi w gre. wiec czemu logitechy sa złe? kazdy tylko nazeka na cene,a mnie ona nie obchodzi bo zarobie na nie w jeden dzien a mam 2w1. chyba ze jest na ebay-u cos godnego polecenia jeszcze w cenie logitecha,naprawde dobrego...
  • Level 32  
    Raz - 99% sluchawe tzw "do gier" jest nie do gier tylko do kitu. Logitech robi dobre myszki i klawiatury, ewentualnie mozna pod to podciagnac glosniki ale nie sluchawki. Te G35 mialem osobiscie - jednym slowem szajs. Beznadziejne plastiki i same sluchawki maja nie wiedziec czemu mnostwo elektroniki, ktora "siada". Sluchawki maja sluzyc do dobrego odtwarzania dzwieku i bycia mozliwie najbardziej komfortowymi a nie swiecenia diodami.

Jesli chcesz sluchawki z prawdziwego zdarzenia kup dokladnie to co polecil Ci kolega wyzej.

Nie chodzi tu o cene - przerabialem swego czasu z 5 czy middle/high-endowych sluchawek "do gier" i wszystkie byly slabe. Po prostu. W jednych okorpna jakosc dzwieki, w drugich tragiczne plastiki, trzecie tak jak te logitechy mnostwo niepotrzebnej, padajacej elektroniki, kolejne cisnely w uszy tak, ze nie dalo rady usiedziec dluzej niz pol godziny.

Jesli chcesz takie badziewie kupic - Twoje sprawa, tylko zeby nie bylo, ze ktos Ci to tu doradzal.

Tak jak napisalem wyzej - najrozsadniej kupic po prostu Sennheisery i osobny mikrofon - masz pewnosc, ze kupujesz dobre sluchawki a nie badziewie.
  • Level 42  
    lopa97 wrote:
    czyli te logitechy sa dobre i wogóle tylko jak dla ciebie za drogie tak??? ja wole miec słuchawki 2w1 i nie platac sie z kablami przy kompie.tak ze tylko to wchodzi w gre. wiec czemu logitechy sa złe? kazdy tylko nazeka na cene,a mnie ona nie obchodzi bo zarobie na nie w jeden dzien a mam 2w1.
    Są tak dobre jak słuchawki "nie do gier" za 30 funtów. Jeśli więc oczekujesz tak niskiej jakości to weź jakieś inne za 30 funtów.
  • Level 11  
    ok,słuchawki spoko,namówiliscie mnie, tylko ten microfon ,sciagac go ze stanów, z Niemiec :) troche przesada :) na ebay-u nie ma z UK niestety. moze jakis odpowiednik zalmana czy cos innego dobrego mozecie mi polecic?
  • Level 11  
    hej. a co myslicie o wyborze myszki do kompa? mi polecano Logitecha G700 i Saitek Cyborg RAT 7 . czy moze jest cos lepszego? no i moze jakas fajna klawiatura podswietlana sie znajdzie ? pozdrawiam.