Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HD 5000 - Podłączenie dekodera Cyfrowego Polsatu do internetu

26 Lip 2012 02:03 29316 14
  • Poziom 8  
    Witam.
    Mam dekoder Cyfrowego Polsatu HD 5000, z możliwością podłączenia do internetu - Neostrada, Livebox 1.0 - ale nie chcę podłączać za pomocą kabla Ethernet, tylko poprzez dodatkowy punkt dostępowy Wi-Fi. Czy uda mi się to zrobić przy pomocy TP-LINK TL-WA500G? A może coś innego, mniejszego? Uprzejmie proszę o odpowiedź.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 27  
    Obawiam się że tylko podłączysz przez kabel.
  • Poziom 27  
    Ma kolega racje, są inne metody połączenia internetu z dekoderem o których nie wiedziałem, a sądząc po tym jak polsat wymyślił nagrywanie tylko na dyskach jednej firmy i danym modelu przez USB to wszystkiego moża było się spodziewać.
  • Poziom 8  
    jimasek napisał:
    Tak konfiguracja WA500g jako AP Client

Tak też myślałem ale chciałem się upewnić u mądrzejszych ode mnie :-). Dzięki za pomoc i info.
  • Poziom 10  
    udało sie takie podłączenie? mam taki sam router i nie umiem podłączyc
  • Poziom 10  
    Mam w domu wifi przez router WG340g ip rozsyłane przez DHCP. przez WA500G chce jako client podłączyć ten dekoder wszędzie ip mam ustawione automatycznie
  • Poziom 10  
    HD 5000 - Podłączenie dekodera Cyfrowego Polsatu do internetu

Oto status z apka. Dodam że jak podłącze kablem laptopa do tego apka to mam dostęp do internetu bezproblemowo
  • Poziom 10  
    Na dekoderze wyświetla się błąd 4171 nie można uzyskać hosta.
    Na routerze mam ustawione DNS które dostałem od dostawcy

Dodano po 37 [minuty]:

Ustawiłem na dekoderze statyczny adres IP i DNS czego nie robiłem wcześniej. WA 500G zostawić jako DHCP czy też ustawić ręcznie?