Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ostrówek k-162 - Na co zwrócić uwagę podczas zakupu

Cowboy zagrabie 26 Lip 2012 10:54 10812 2
  • #1 26 Lip 2012 10:54
    Cowboy zagrabie
    Poziom 25  

Witam. mam do wykonania trochę robót ziemnych wokół swojego domu, zanosi się również na budowę u sąsiada. Wpadłem więc na pomysł zakupu niedrogiej koparko-ładowarki. Pod uwagę biorę właśnie Ostrówka ponieważ przednią łyżką można nabierać, z tego samego powodu zdyskwalifikowałem "Białoruś`kę".
    Zwracam się z pytaniem do użytkowników , jakim elementom się pryjrzeć, jakie typowe niedomagania ujawniają się w tym sprzęcie, oraz jak plasuje się wydajność kopania, w stosunku do zużycia paliwa, w porównaniu do współczesnych maszyn.
    I na koniec ile waży toto ustrojstwo? Pytam na wypadek gdyby po zakupie zbuntowało się na amen. :)
    Za wszelkie sugestie i podpowiedzi z góry dziękuję.

4 2
  • #2 26 Lip 2012 12:08
    robokop
    Moderator Samochody

Pęka co może i gdzie może. Zwolnice, ramy i wysięgniki - albo pękają, albo wszystkie zawiasy mają potworne luzy, wycieki oleju z rozdzielacza, skrzyni i silnika. Plus to tylko to że to na Ursusie pędzone, to i części relatywnie niedrogie i kowal naprawi.

-2
  • #3 26 Lip 2012 13:52
    Cowboy zagrabie
    Poziom 25  

Że pęka i leje to wiadomo. Spawarka jeszcze mnie nie ugryzła, więc nie boję się, sylikon i oringi też majątku nie kosztują. Chodzi mi o elementy trudne do naprawienia i relatywnie kosztowne.

1