Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odtwarzacz Blu Ray nie odtwarza filmów nagranych przeze mnie

26 Lip 2012 18:26 2534 3
  • Poziom 11  
    Witam, mam pewien problem. Posiadam nagrywarke LG BH10ls30 i odtwarzacz Blu Ray 3D marki samsung. Ostatnio tworzyłem kilka filmów w Final Cut Pro, ale nie są one odtwarzane przez odtwarzacz. Na komputerze odpalają bez problemu. Filmy są w formacie m2ts, odtwarzacz na 100% je czyta, ale tylko jeśli dam mu je na surowo z dysku(podłącze dysk przenośny z USB odtwarzacza).
    Co jest nie tak? Odtwarzacz niby widzi płytke i odtwarza menu mojego filmu, ale w momencie gdy naciskam PLAY wyskakuje czynność niedostępna.
    Co jest nie tak?
    Proszę o pomoc ;)
  • Poziom 12  
    Na moje oko to oprogramowanie odtwarzacza, gdyz u mnie Samsung BD-D5100 nie chciał odczytać wesela na DVD po aktualizacji odtwarza :D Musisz poczekać na nowszy soft.
  • Poziom 10  
    Pytanie do "rafalrrrr" - ma ten sam odtwarzacz co pan i tez problem z niektórymi filmami nagranymi na komputerze, ale aktualizacji nie widzę. Jaki sposobem pan aktualizował soft?
  • Poziom 12  
    gelo2 napisał:
    Pytanie do "rafalrrrr" - ma ten sam odtwarzacz co pan i tez problem z niektórymi filmami nagranymi na komputerze, ale aktualizacji nie widzę. Jaki sposobem pan aktualizował soft?

Taak nie odtwarza on plików w formacie AVCHD (.MTS i .M2TS) i niektórych przegrywanych płyt DVD-Video. Resztę plików czyta ale MKV nie testowałem.

Co do aktualizacji to może ma pan zainstalowany najnowszy soft, najlepiej sprawdzić podpinając odtwarzacz do Internetu i sam powinien znaleźć aktualizację a jak nie to w menu sprawdzić czy jest najnowsze w bazie Samsunga.