Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw sharan 1.9 TDI 85 kW po rozgrzani gaśnie i błędy 18080, 18062, 1179, 532, 655

26 Lip 2012 19:17 3008 1
  • Poziom 2  
    witam
    sharan 2001 1,9TDI 85kW po uzyskaniu temperatury 60-70 stopni zaczyna nierówno pracować a po dodaniu gazu gaśnie

dodatkowo błędy
    Silnik
    18080-wentylator chłodnicy pierwszy bieg-przerwa brak osprzętu/nie związane ze sprzętem
    18062- tablica przyrządów - zapamiętane błędy brak osprzętu nie związane ze sprzętem

centralna elektryka
    1179- błędnie zaprogramowany klucz brak osprzętu / nie związane ze sprzętem
    poduszki powietrzne
    532-napięcie zasilania sygnał za mały- błąd sporadyczny
    65535- uszkodzony moduł sterujący

było więcej błędów ale znalazłem zwarcia w drzwiach kierowcy większość błędów po wykasowaniu nie wraca a te zostają

bardzo bym prosił o pomoc

Moderowany przez zeimp:

Drugi Twój post na naszym forum i..? Pierwszy poleciał do kosza (identyczny), moderator uzasadnił dlaczego, a Ty zamiast przeanalizować co jest/było źle, ot tak sobie powielasz i znów zakładasz ten sam temat, bez zwracania jakiejkolwiek uwagi na nasz regulamin? W takim razie, ku przestrodze, otrzymujesz ode mnie ostrzeżenie - może to poskutkuje i zanim napiszesz/założysz następny temat, przyswoisz sobie zasady panujące na tym forum!

Regulamin

3.3. Użytkownik zobowiązany jest niezwłocznie wykonać polecenia moderatora.
    3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.
    Ostrzeżenie + kosz!

• Poziom 2  
    a co w nim jest teraz nie tak

poprawiłem znaki polskie
    zmieniłem temat a to był główny powód wyrzucenia posta