Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Mini 210-4160ew - brak sterowników do modemu

26 Lip 2012 20:04 3119 7
  • Poziom 7  
    Witam posiadam netbooka HP Mini 210-4160ew z zainstalowanym systemem windows 7 ultimate. Netbook posiada wbudowany modem na karty sim. Problem tkwi w tym ze po włóżeniu karty netbook nie widzi sieci. Ściągałem sterowniki z oficjalnej strony hp, ale to nic nie dało. Nie wiem co zrobić, może ktoś z was wie jak rozwiązać ten problem?
  • Poziom 36  
    Do tego oprócz sterowników potrzebny jest program, ktory ma zakodowane ustawienia operatora. Jeśli program nie ma tych ustawień, to trzeba je wprowadzić ręcznie pod dyktando pomocy ze strony infolinii operatora karty.
  • Poziom 7  
    Zapomnialem dodać, że po włożeniu tej samej karty do netbooka kumpla internet noramlnie śmigał bez zadnych programow.
  • Poziom 36  
    Cześć programów do modemów ma fabrycznie ustawienia do kilku lub kilkunastu operatorów i prawdopodobnie kolegi program ma do tej sieci ustawienia, do tej karty. Twój program najwyraźniej ich nie ma lub nie wybiera ich automatycznie.
  • Poziom 7  
    Co mam w takim razie począć?
  • Poziom 36  
    Włożyć kartę do modemu, zadzwonić do operatora sieci komórkowej i tam uzyskać informacje co, jak i gdzie wpisać.
  • Poziom 7  
    Spróbuję i dam znać czy jest efekt
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    Na 99,99 % rozwiąże to problem.