Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

chrysler - Alarm bezpilotowy Voyager 2005

26 Jul 2012 23:02 2075 6
  • Level 9  
    Witam
    Nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi. Mam alarm bezpilotowy sterowany bądź plusem bądź minusem, ale centralny sterowany jest w Voyagerze masą po oporze (innym w zależności czy otwieranie czy zamykanie). Proszę o info jak mogę podłączyć alarm do tego modelu samochodu? Co zrobić żeby zadziałał? Brak jest czystego sygnału + lub -. Może jakiś przekaźnik pomoże?
  • User removed account  
  • Level 9  
    No łatwo powiedziec, ale jak sprawdzałem przewody które dochodza do siłownika pokolei to na żadnym nie mogłem zidentyfikować czystego sygnału + lub - dochodzącego do siłownikia po wciśnięciu przycisku pilota, chyba że cos robię nie tak?

• Moderator of Vehicle Security
    shkudi wrote:
    nie mogłem zidentyfikować czystego sygnału + lub -

W jaki sposób sprawdzałeś przewody siłownika?
  • Level 9  
    Na mierniku ustawiłem ciągłość i jeden koniec podłączyłem do masy samochodu a drugi po kolei do przewodów i po podłączeniu do każdego z przewodów zamykałem i otwierałem zamek mimo iż tak naprawdę sygnał powinien pójść przez miernik i centralny sam powinien chodzić jeśli natrafiłbym na sygnał. To samo powtarzałem mierząc napięcie żeby sprawdzić czy przypadkiem nie ma sygnału plusa.
  • Level 9  
    sprawa okazała się do rozwiązania po ściągnięciu instrukcji elektrycznej. w panelu kostce wyposarzenia pod nogami kierowcy sa 2 kabelki które daja sygnał + po otworzeniu i zamknieciu auta dlatego tez zamykam temat.