Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Battlefield 3 - nie włącza

27 Lip 2012 07:11 2729 12
  • Poziom 18  
    Witam, kupiłem ostatnio Battlefield 3 zainstalowałem Origin, zrobiłem konto, ściągnąłem grę bezpośrednio od nich(całą noc ściągałem). Kiedy klikam w przycisk "Graj" to nic się nie dzieje tylko pod moim profilem pojawia się napis "Gra w Battlefield 3" i nic się nie dzieję, gdzieś czytałem że trzeba jakąś wtyczkę do przeglądarki zainstalować chyba żeby włączył się Battlelog ale nie wiem proszę was o pomoc, bo szkoda mi tylu pieniędzy.
  • Poziom 34  
    Pierwsze co przychodzi na myśl to czy konfiguracja komputera spełnia wymagania sprzętowo-programowe BF3.
  • Poziom 18  
    Udało mi się odpalić BF3, zainstalowałem ten plugin do Battleloga i mogę grać odpalając grę przez Battleloga, ale jeśli włączam grę przez Origina to nic się nie dzieje. Co teraz?

Mój sprzęt:
    Typ procesora DualCore AMD Athlon 64 X2, 2700 MHz (13.5 x 200) 5200+ OC 2900MHz
    Karta wideo NVIDIA GeForce 8600 GT (1024 MB)
    Pamięć fizyczna 2048 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
  • Poziom 18  
    Odświeżam
  • Poziom 9  
    Opcja "Graj!" w Origin nie powoduje załączenia się gry, a jedynie uruchomienie twojej domyślnej przeglądarki i załączenie Battlelog'a. Dopiero z tego poziomu możesz odpalić grę.
  • Poziom 18  
    Ale po kliknięciu graj nic się nie dzieje, to co trzeba zrobić?
  • Pomocny post
    Poziom 9  
    Kliknij prawym na ikonę Battlefield'a i zaznacz "Napraw Instalację"
    Możesz też spróbować odpalić origin z jako administrator lub zmienić domyślną przeglądarkę
  • Poziom 18  
    Jak zmienić domyślną przeglądarkę?
  • Poziom 9  
    Pobierz jakaś inną (od tej którą posiadasz..) i poszukaj opcji z możliwością zaznaczenia jej jako domyślna
    Może to wina tego że origin nie współgra z twoją aktualną przeglądarką, ale wątpię że to może być to
  • Poziom 18  
    Mam zainstalowanego Firefox'a i Chrome dalej to samo :(
  • Pomocny post
    Poziom 9  
    Może spróbuj odinstalować origin i zainstalować go w domyślnym dla niego miejscu
  • Pomocny post
    Poziom 9  
    Jeżeli nie masz Windowsa 7 lub Innego nowszego od XP to ci nie pójdzie.
    Problem jest taki, że na Xp nie ma możliwości zainstalowania Directa X 10 ani żadnej nowszej wersji.

Jeżeli masz Windowsa 7 to nic ci nie poradze.

Pozdrawiam Konrad[/b]
  • Poziom 18  
    Mam Windows 7, czytałem o tym problemie to wiele osób ma tak jak ja i to się tyczy nowego patcha ponoć że są jakieś błędy, ciekawe kiedy to naprawią :(