Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

GOLF BKC 1.9 - Sterowanie drzwi pasażera błąd i niedziałająca szyba pasażera

27 Jul 2012 21:10 2415 5
  • Level 15  
    Witam Serdecznie mam problem w moim golfie 2004r silnik BKC 105KM przestała działać mi prawa szyby w drzwiach pasażera z przodu wyciągałem silniczek nawet podmieniałem i jest to samo jest tylko takie tykanie jak daje na otwieranie na programie CDIF/2 wywala mi błąd w układzie elektronicznym Sterownik drzwi pasażera J387 1332, silniczek miałem wyciągnięty z mechanizmu dlatego wykluczam blokowanie się mechaniczne. Wina leży po stronie elektronicznej jeszcze w tym programie u mechanika wyskoczył błąd 893- brak informacji. Mechanik nic mi nie doradził tylko tyle żebym pojechał do dobrego elektronika albo podmieniał części ale podmienianie się mija z celem dlatego proszę o pomoc z moim problemem :( moj silniczek z modułem ma nr 1K0 959 792 C i taki sam wziąłem na podmianę, ale sytuacja taka jak na moim proszę o odp
  • Level 14  
    Wiązkę wchodzącą do drzwi sprawdzałeś?
  • Level 15  
    nie tego nie sprawdzałem
  • Level 34  
    Szczególnie przelotkę w okolicy zawiasów.
  • Level 15  
    właśnie wczoraj sprawdziłem i to było to kabel czerwono-żółty był rozerwany taki grubawy ale miałem problem go połączyć bo miałem go 2cm :( wolałbym go całkowicie wymienić aż do kostki ale jak skoro drzwi po odkręceniu tapicerki są jednolite.
  • Level 14  
    Odkręć sobie blachę z drzwi. Jest przykręcona na czarne śruby ampul chyba rozmiar 5, a tych śrub jest ze dwadzieścia. Masz je wokół drzwi. Jest dużo lepszy dostęp.