Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki program do monitorowania komputera?

28 Lip 2012 16:46 6289 7
  • Poziom 9  
    Witam,
    Przepraszam, jeśli ten temat w przeszłości był kontynuowany.
    Poszukuję programu, który będzie miał opcję "zdalnego pulpitu" (zapisywania screenów), nagrywania słów na klawiaturze. Wiem, że są programy na rynku, które to umożliwiają, ale nie mam rozeznania w nich. Tak więc proszę Was o pomoc,
    Dziękuje,
    pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Może program o nazwie TeamViewer.
  • Poziom 27  
    Jest taki programik KGB Keylogger. Ma możliwość robienia screenów, wyłapywania tekstu wpisanego na klawiaturze, zapisuje też jaki proces został otwarty. Umożliwia również wybranie konta do "szpiegowania". Program działa na lokalnym komputerze i bez wiedzy użytkujących go! Używający wbrew woli i wiedzy współużytkowników podlega odpowiedzialności karnej!
    A jeśli chodzi o łączenie przez sieć, to tak jak napisał Kolega wyżej - najlepszy jest TeamViewer (lub każdy inny keylogger - również działanie podegające karze).
  • Poziom 2  
    Wybór odpowiedniego programu zależy od tego , co konkretnie ma on Ci dawać . Czemu chcesz go stosować ? . Są narzędzie typowo szpiegowskie i takie używane do pilnowania dzieci .

Inny program wybierzesz żeby sprawdzać czy nikt obcy Ci z komputera nie korzysta , inny by pilnować czy dzieciak na różne ciekawe strony nie wchodzi , inny bo nie wierzysz wspólnikowi . To pierwsza kwestia przy wyborze .

Druga - to umiejętności jakie masz i możliwości techniczne .

Dopóki tego się nie określi , trudno doradzać .
  • Poziom 9  
    Witam ponownie,
    Przejrzałem Wasze propozycje i po dogłębnym zastanowieniu się uważam, że ten spajloger spełni moje oczekiwania ze względu na skuteczność i dyskrecję. Nie chciał bym się tutaj rozpisywać o mojej sytuacji, ale jest nagląca więc muszę takie metody zastosować. Dziękuję Wam DRODZY koledzy za uczestnictwo w rozmowie
  • Poziom 8  
    Witam.
    Podepnę się pod ten temat.
    Poszukuję keyloogera (najlepiej darmowego, choć nie obowiązkowo, lecz cena jest dość istotna) działającego zarówno na XP jak i na Win7 64 . Najważniejszą sprawą jest to abym mógł jako administrator kompa włączyć jego działanie i przeglądać logi tylko innych użytkowników nie będących adminami.
    Szukałem i nawet kilka wypróbowałem ale większość monitoruje wszystkie konta ( co dla mnie jest całkowicie bez sensu - po co mam siebie kontrolować ). Nie chcę zaśmiecać sobie więcej kompa wersjami nie spełniającymi moich wymagań i dlatego może któryś z Was jest mi w stanie pomóc. Z góry dzięki za odpowiedź.
  • Poziom 27  
    mandrake13 napisał:
    Jest taki programik KGB Keylogger. Ma możliwość robienia screenów, wyłapywania tekstu wpisanego na klawiaturze, zapisuje też jaki proces został otwarty. Umożliwia również wybranie konta do "szpiegowania". Program działa na lokalnym komputerze i bez wiedzy użytkujących go! Używający wbrew woli i wiedzy współużytkowników podlega odpowiedzialności karnej!

W tym programie masz możliwość wybierania "kontrolowanych" kont.