Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak sygnały w Cyfrowym Polsacie (wszystko ustawione tak jak ma sąsiad z klatki)

29 Lip 2012 15:07 2211 9
  • Poziom 2  
    Witam :!:
    Bardzo proszę o szybką pomoc z siłą sygnały i jakości..
    Właśnie przeprowadziłem się do nowego mieszkania i zamontowałem antenę na balkonie chciałem sobie pooglądać ale było wszystkiego brak :cry: . W poprzednim domu było wszystko ok :D antena była na wprost drzew tak jak i teraz. Bardzo proszę o pomoc :!:
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Ustawiałem różnie i nic nie pomogła . ale i tak dziekuje za szybka odpowiedź i proszę o dalszą pomoc!!
  • Poziom 22  
    Czy paski sygnał i jakość coś "drgnęły, czy masz miernik do anten, a moze kręciłes anteną aż pokaże się obraz.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    armada napisał:
    Czy paski sygnał i jakość coś "drgnęły, czy masz miernik do anten, a moze kręciłes anteną aż pokaże się obraz.

nic nie drgneły gdy ustawiałem antene w pionie. nie mam miernika do anten

Dodano po 1 [minuty]:

mihal2002 - jak zrobić poprawnie wtyki F. mam ustawionego hotbirda.

Dodano po 8 [minuty]:

przepraszam wtyki f mam dobrze zrobione bo robiłem.

Dodano po 31 [sekundy]:

:!:POMOCY:!:

Dodano po 21 [minuty]:

zaraz wstawie zdjęcia nateny z dwóch stron może cos przez antene

Dodano po 54 [sekundy]:

Brak sygnały w Cyfrowym Polsacie (wszystko ustawione tak jak ma sąsiad z klatki)

Dodano po 43 [sekundy]:

Dodano po 31 [sekundy]:

moze to przez tą rynne ?? czy raczej niee?? pomocy!!
  • Poziom 31  
    To nie rynna jest przeszkodą, a drzewo.
  • Poziom 21  
    zgadaj się z sąsiadem, żeby przy jego talerzu dać konwerter z większą ilością wyjść i puścić kabel do jego talerza skoro porządnie odbiera
  • Poziom 2  
    myślałem już o podwójnym konwertorze i wydaje mi się że jest to najlepsze rozwiązanie;/ no ale jeżeli to drzewo to przed sąsiada tależem jest również drzewo i w nicxzym to nie przeszkadza
    prosze o dalsza pomoc !! może coś z dekoderem???

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. [TS]
  • Poziom 43  
    Miarę w łapy , zmierz odległość drzew i ich wysokość i znając prosty sposób obliczenia kąta odbioru będziesz wiedział. Co to za argument, że sąsiad ma?