Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SONY Dream Machine - cyfrowy budzik z ukrytą kamerą i wbudowaną nagrywarką DVR

piokrza 29 Lip 2012 22:29 3179 3
 • SONY Dream Machine - cyfrowy budzik z ukrytą kamerą i wbudowaną nagrywarką DVR SONY Dream Machine - cyfrowy budzik z ukrytą kamerą i wbudowaną nagrywarką DVR Nowy budzik firmy Sony - o nazwie Dream Machine - może funkcjonować jako typowy, codzienny "wybudzacz" oraz kamera szpiegowska z wbudowaną nagrywarką DVR. Urządzenie posiada czujnik ruchu aktywujący nagrywanie. Nagrany obraz lub materiał wideo może zostać zapisany i przechowywany na dołączonej karcie SD 8GB. Zaletą korzystania z kamery aktywowanej ruchem jest według producenta to, że nie trzeba już przewijać wielogodzinnego materiału w celu odnalezienia właściwego momentu, gdyż nagrywanie rozpoczyna się dopiero od wykrycia ruchu, a nie sporo przed nim.

  Ponadto, funkcja Motion Detection Area Masking pozwoli zamaskować przestrzeń, której nie chcemy nagrywać. Po nagraniu, rezultaty można obejrzeć po podłączeniu załączonego kabla RCA do telewizora lub komputera. Oczywiście istnieje też możliwość wyjęcia karty SD i podłączenia jej, poprzez czytnik, z komputerem PC.

  Sony Dream Machine jest w pełni funkcjonalnym, elektronicznym zegarem z budzikiem i datownikiem, posiadającym funkcję ukrytego nagrywania obrazu po wykryciu ruchu lub o zaprogramowanej godzinie, a także odczytywania plików w formacie MPEG4, i posiadającym kompozytowe wyjście wideo. Nagrywarka DVR oferuje rozdzielczość nagrywanego obrazu 640 x 480 pikseli, z prędkością 12 klatek na sekundę, przez 8 godzin i w jakości HD. Natomiast nagrywanie w rozdzielczości 320 x 240 pikseli może się odbywać z prędkością 30 klatek na sekundę, w czasie do 16 godzin i również jakości HD.

  Zegar z budzikiem i ukrytą kamerą Sony Dream Machine jest obecnie dostępny w serwisie Amazon.com, a jego cena wynosi 370 dolarów amerykańskich.

  Źródło: http://www.amazon.com/Alarm-Hidden-Camera-Built-In-MEMORY/dp/B004G9WI0G/?tag=winarcocom-20
  O autorze
  piokrza
  Poziom 27  
  Offline 
  piokrza napisał 1410 postów o ocenie 139, pomógł 3 razy. Jest z nami od 2007 roku.
 • OptexOptex
 • #2
  ELEMARKOR
  Poziom 10  
  Ciekawy sprzęt i niekiedy przydatny gdy wyjeżdżamy na wakacje. Podczas jakiegoś włamania, złodziej może nawet nie wiedzieć że jest nagrywany.
 • OptexOptex
 • #4
  Użytkownik usunął konto
  Użytkownik usunął konto