Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz Mc voice 5.1 Amp-400BL subwoofer

dirn 30 Lip 2012 07:26 3413 2
  • #1 30 Lip 2012 07:26
    dirn
    Poziom 2  

Witam, jestem zainteresowany kupnem tego wzmacniacza: http://allegro.pl/wzmacniacz-mc-voice-5-1-amp-400bl-gw-fa-vat-okazja-i2498010533.html tylko jako laik w tym temacie nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto i postanowiłem zapytać o opinię na jego temat i zadać parę pytań. Interesuje mnie to czy pod niego podchodzi tylko subwoofer aktywny czy można jeszcze do niego podłączyć subwoofer pasywny? Jak tak to jakie wymagania techniczne musi spełniać taki subwoofer i czy da się go normalnie podłączyć czy trzeba dokupić/zamontować jakieś filtry (starałem się ogarnąć temat, przed napisaniem tutaj żeby nie wyjść całkiem na idiotę :P) ? Jakie subwoofery możecie mi polecić pod ten wzmacniacz? Zależy mi na dużej mocy. Ewentualnie jakie wzmacniacze alternatywnie mi proponujecie? Potrzebuję właśnie sprzętu do domu + na jakieś większe domówki.

0 2
  • #3 30 Lip 2012 10:07
    dirn
    Poziom 2  

No i dobrze że napisałem bo jeszcze bym wziął :P nie będę się w to bawił bo nie chcę kłopotów, już kupiłem raz wzmacniacz i więcej problemów z tego wynikło niż był warty. Dzięki wielkie :) i przepraszam, że nie potrafię szukać.

0