Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tani zestawik zamiast telewizyjnych głośników?

RRoDie 30 Lip 2012 14:48 813 6
  • #1 30 Lip 2012 14:48
    RRoDie
    Poziom 2  

Wbudowane głośniki dołączone do mojego TV LCD to makabra. Planuję zakup takich kolumienek link
    do mojego TV, oraz jakiś tani wzmacniacz. Cudów nie oczekuję, byleby grało lepiej niż seryjne głośniki. Na co zwócić uwagę? Nie chciałbym przkroczyć kwoty kilkudziesięciu złotych za całość ;-)

0 6
  • #2 30 Lip 2012 22:23
    Pablo1964
    Moderator

RRoDie napisał:
    Nie chciałbym przkroczyć kwoty kilkudziesięciu złotych za całość

Odpuść sobie. Będą jeszcze gorsze niż te wbudowane do TV.

0
  • #3 31 Lip 2012 19:45
    RRoDie
    Poziom 2  

Pablo1964 napisał:
    RRoDie napisał:
    Nie chciałbym przkroczyć kwoty kilkudziesięciu złotych za całość

Odpuść sobie. Będą jeszcze gorsze niż te wbudowane do TV.

Dziękuję za przekierowanie tematu.

Mam na mysli używane zestawy z allegro, wyżej podałem link. Za złotówkę można cudeńka wyrwać, nie wiem, tylko który ;-). Potrzebuję dodatkowo do tego wzmacniacza, gdyż wyjścia TV mam nie wzmacniane. Jak pisałem cudów nie oczekuję, posłuży to głównie to filmów i wiadomości ;-). Wystarczy czysty dźwięk na poziomie starych, porządnych głośników grubego TV. Ewentualnie ażeby sporadycznie sporadycznie koncercik na tym odsłuchać. :D

0
  • #4 02 Sie 2012 15:26
    goraj krzysztof
    Poziom 28  

Poszukaj może jakiejś mini wieży z wejściem liniowym.

0
  • #5 03 Sie 2012 09:14
    Przemmeekk
    Poziom 18  

Odpuść sobie z tymi głośniczkami za kilkanaście złotych. Jeśli to jest Twój maksymalny budżet na sprzęt audio to nie ma szans.

0
  • #6 06 Sie 2012 10:15
    RRoDie
    Poziom 2  

Przemmeekk napisał:
    Odpuść sobie z tymi głośniczkami za kilkanaście złotych. Jeśli to jest Twój maksymalny budżet na sprzęt audio to nie ma szans.

Przecież mówię o zestawie używanym, za kilkadziesiąt a nie kilkanaście złotych. Wywanym po okazyjnej cenie. Mam głośniki muzyczne za 160 złotych i zdziwiłbyś się, jak dobrze grają( Genius SF-HP 1800A bodajże), czemu do TV za stówę nie znajdę? Problemem TV jest brak wzmacniacza, podłączam głośniki i nic... cisza.

0
  • #7 08 Sie 2012 15:27
    indianin11
    Poziom 21  

Możesz poszukać głośników aktywnych,ale za kilkadziesiąt złotych wątpię czy coś znajdziesz.

0