Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ION Audio DOCS 2 GO - przenośny skaner dokumentów i zdjęć z dokiem dla iPada

piokrza 30 Lip 2012 22:49 748 0
  • ION Audio DOCS 2 GO - przenośny skaner dokumentów i zdjęć z dokiem dla iPadaNa stronie serwisu Firebox pojawiła się ostatnio zapowiedź nowego skanera dokumentów dla tabletu iPad, zwanego DOCS 2 GO, od firmy ION Audio. Jest to skaner przenośny ze zintegrowanym slotem i dokiem dla iPada. Urządzenie ma umożliwić skanowanie zarówno zwykłych dokumentów jak i zdjęć do rozmiaru A4.

    DOCS 2 GO oferuje rozdzielczość 300 DPI, a dzięki darmowej aplikacji (do pobrania z App Store) umożliwi także obejrzenie skanów w czasie rzeczywistym na ekranie iPada. Urządzenie jest zasilane z zasilacza iPada (10 W), a jego wymiary pozwolą na przenoszenie w plecaku.

    Skaner DOCS 2 GO został stworzony z myślą o tych podróżujących, którzy będąc np. na lotniskach są zdani jedynie na udostępnione im faksy. Oferowane urządzenie, ma być przyjemne i łatwe w użyciu, a także szybkie. Skaner na chwilę obecną będzie dostępny tylko w Europie. Jakkolwiek, podana cena dla zamawiających poprzez serwis Firebox wynosi 150 funtów brytyjskich (około 236 dolarów amerykańskich).

    Źródło: http://www.firebox.com/product/5148/DOCS2GO-Scanner-for-iPad