Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips senseo HD7820 - Uszkodzona grzałka

Darkula79 31 Lip 2012 16:40 3536 2
  • #1 31 Lip 2012 16:40
    Darkula79
    Poziom 9  

Witam.
    Posiadam w/w ekspres do kawy w którym uszkodzona jest grzałka bojlera (SHD 31087). Moje pytanie czy da się wymienić samą grzałkę? Wydaje mi się że nie, a przynajmniej nie jest to proste. Cały bojler z grzałką kosztuje ok 85zł+przesyłka więc raczej naprawa jest mało opłacalna. Może ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie?

0 2
  • #2 02 Sie 2012 18:41
    nioop

Specjalista AGD

Grzałki nie da się wymienić samej, musisz kupić kompletny boiler..

Moja osobista opinia jest taka ze nie warto inwestować w ten model, ze względu na jego awaryjność.. Wyda się 100zl i niebawem jest duze prawdopodobnieństwo uszkodzenia dosyc wadliwej elektroniki lub pompy..
    Lepiej juz zaintestować, dołozyc i kupić Dolce Gusto - które według mnie , mimo iz takze posiada wady jest o wiele solidniej zrobiony..

0
  • #3 18 Paź 2012 00:40
    Darkula79
    Poziom 9  

Zdecydowałem że ekspres zostanie dawcą narządów. Wymiana bojlera jest lekko nieopłacalna no i dochodzi jeszcze kwestia ewentualnych uszkodzeń innych podzespołów w miarę upływu czasu (nawet wymienionego bojlera).
    Jeśli chodzi o sam bojler to nie ma on zabezpieczonej w żaden sposób grzałki przed przegrzaniem w przypadku braku wody. Zabezpieczenie termiczne(bimetalowe) jest tylko na cały bojler (tzn. gdyby uległ uszkodzeniu np. czujnik temperatury to przy zbyt dużej temp wody termik odłączy zasilanie na grzałkę ale tylko w przypadku gdy jest woda).

0
  Szukaj w 5mln produktów