Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Drukarka laserowa - mogę tutaj zapytać jaką kupić ??

Psajdor 31 Jul 2012 19:47 2065 9
    Psajdor
    Level 10  
    Tak jak w temacie,
    potrzebuję urządzenia wielofunkcyjnego laserowego które będzie pracowało w sklepie, codzienne wydruki umów kredytowych,faktur itp.
    Zastanawiam się nad zainwestowaniem od razu w urządzenie które drukuje w kolorze żebym mógł we własnym zakresie wydrukować około 1000 szt ulotek reklamowych miesięcznie.

Proszę o opinie jakiego sprzętu szukać, gdzie najlepiej i jakie fundusze będę na to potrzebował, myślałem o kwocie około 1000-1500 zł ale jestem w stanie dołożyć jeśli ktoś podpowie że warto :)

pozdrawiam, i przepraszam jeśli nie ten dział....
    Psajdor
    Level 10  
    A4 :) taki mały szczegół pominąłem, przepraszam :D

Chociaż sam druk jeśli będzie w A3 to też może się przydać :) Mógłbym drukować plakaty reklamowe :D
    zen3x
    Level 33  
    Laser kolor a3 - 1500zł to mała kwota jak na takie urządzenie i wymagania.
    Epson Business Inkjet B510DN - drukarka która spełnia wymagania szybkiego, trwałego kolorowego wydruku w A4.
    Psajdor
    Level 10  
    To zapytam inaczej.

Urządzenie wielofunkcyjne, laserowe, monochromatyczne A4 - wytrzymałe, i z jak najniższym kosztem druku.

Gazetki i wydruk kolorowy na razie pomijam.
    raf379
    Level 12  
    OKI MB470 wytrzymałe, na zamiennikach wychodzi tanio jak barszcz.
    Na allegro za 850zł.

Pzdr Rafał
    zen3x
    Level 33  
    Lexmark x644 - urządzenie o tonerze do 32tys stron do tego duplex, dodatkowe podajniki, skaner z adf, lan, usb, lpt, obciążenie miesięczne 225 tyś stron, skanowanie w kolorze
    kopiowanie, faksowanie, skanowanie sieciowe, drukowanie, drukowanie dwustronne. W pełni rozbudowane waży 80kg, egzemplarze dostępne z pełnym tonerem i gwarancja 1200zł
    Psajdor
    Level 10  
    OKI MC352dn - a ten model ??

Już sam nie wiem czego szukam...

Sprzęt do firmy, czyli faktury, umowy ratalne - na co dzień tyle. Czyli podstawa to niski koszt eksploatacji, niezawodność.
    Ale raz - dwa razy w miesiącu chciałbym wydrukować 500 -1000 szt jakiejś ulotki reklamowej. Mieszkam w małym miasteczku i nie ma tu żadnej drukarni więc wydruk ewentualnej reklamy byłby problemem.

Propozycję wyżej na mono już mam, jak ktoś podrzuci jeszcze coś wartego uwagi w kolorze będę bardzo wdzięczny.

Przepraszam że tak przedłużam dyskusję ale ostatnio mam bardzo mało czasu na szukanie czegoś samemu.

Pozdrawiam.

Nie widziałem odpowiedzi kolegi przede mną :) za długo pisałem swojego posta.