Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zapalarka, kuchenka Amica, nie ma iskry.

20 Sty 2005 00:13 8124 10
  • Poziom 13  
    Mam kuchenke AMICA. nie mam iskry, jak nacisne pokretlo to slysze tylko strzaly a iskry nie widać Podobno są to zespoły włączników zapalacza (wystarczy przeczyścić dany włącznik lub dać podkładkę pod pokrętło) tylko w jaki sposob oczyścić dany włącznik co dokladnie nalezy zrobić i gdzie tą podkladkę umiesić, czy moze jest jakis inny problem
    Pozdrawiam i dziękuję z góry za zainteresowanie
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    To pewnie masz do wymiany przewody iskrownicze. Bo jak słyszysz strzały to znaczy że generator działa. Zmień przewody - będzie działać.
  • Poziom 13  
    mam jeszcze jedno pytanie. Czy można jakoś zlikwidować opóznienie zapalania sie gazu (to jest chyba jakas ochrona przed dziecmi) ponieważ musze przytyrzmać pokrętło wcisnięte okolo 5 sek(teoretycznie) czasami trzeba dluzje przytrzymac zeby dopiero gaz sie zapalił i troche mnie to irytuje
  • Specjalista urządzeń chłodniczych
    Tomolej napisał:
    mam jeszcze jedno pytanie. Czy można jakoś zlikwidować opóznienie zapalania się gazu (to jest chyba jakas ochrona przed dziecmi) ponieważ musze przytyrzmać pokrętło wcisnięte okolo 5 sek(teoretycznie) czasami trzeba dluzje przytrzymac zeby dopiero gaz się zapalił i troche mnie to irytuje

Hmmm, to wytnij w cholere wszystko co "niepotrzebne"... Przeciez to jest dla TWOJEGO wlasnego dobra i Twoich dzieci, sasiadow itd...
    Jak czytam takie pomysly to przestaje sie dziwic pomyslom naszych mocodawcow w "stolycy"...
  • Poziom 27  
    Nie dotykaj niczego!!!!! Bo bigosu narobisz???
    Serwis www.amica.com.pl

Rzeczywiście w XXI wieku taki ciemnogród.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Admin grupy AGD
    Tomolej napisał:
    Mam kuchenke AMICA. nie mam iskry, jak nacisne pokretlo to slysze tylko strzaly a iskry nie widać Podobno są to zespoły włączników zapalacza (wystarczy przeczyścić dany włącznik lub dać podkładkę pod pokrętło) tylko w jaki sposob oczyścić dany włącznik co dokladnie nalezy zrobić i gdzie tą podkladkę umiesić, czy moze jest jakis inny problem
    Pozdrawiam i dziękuję z góry za zainteresowanie

Generator iskier ok. 25PLN, iskrowniki (komplet) ok. 20PLN.
    Jak to wymienisz, to po problemie. A zespół włączników zapalacza daruj sobie...
    Pozdrawiam.
  • Poziom 13  
    W tym problem ze nie ma iskry albo "pokazuje" sie co jakiś czas ale jest zbyt słaba i gaz sie nie zapala słychac tylko trzaski
  • Pomocny post
    Admin grupy AGD
    ....więc do wymiany generator.
    Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    Dziękuję za wszystkie pomocne odpowiedzi POZDRAWIAM