Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

zmywarka Miele G1220 - błąd F51

01 Aug 2012 09:18 4074 4
 • Level 2  
  Witam. W mojej zmywarce Miele G1220 sc wyskoczył błąd F51. Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać - oczywiście nie wzywając serwisu. Czekam na informacje. Pozdr..
  [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
 • Level 10  
  Brak zasilania grzałki, lub brak sygnału z presostatu.
 • Level 2  
  Wielkie dzięki za podpowiedź, ale w którym dokładnie miejscu w zmywarce szukać tej usterki. ? Czy zwykły śmiertelnik- tym bardziej kobieta - sam poradzi sobie z problemem, bo jest to jest jakaś błahostka, czy niestety trzeba wzywać serwisanta.
 • Helpful post
  Level 10  
  To zależy jaka Kobieta :)
  I zależy, jaki zwykły śmiertelnik :)
  A tak poważnie to od usunięcia tej usterki przydałaby się podstawowa wiedza o w/w sprzęcie, bo problem może być prosty od wypiętego przewodu lub trudniejszy do uszkodzonego elementu, który należy wymontować i wymienić.
  Niestety ten kod błędu nie wskazuje sposobu wyeliminowania usterki tylko naprowadza w odpowiednim kierunku, to komunikat wskazujący dla niektórych osób konieczność kontaktu z serwisem.
 • Level 9  
  Błąd f51 wyskoczył kiedy próbowalem zamienić elektrowłacznik grzałki taka kostka z kabelkami umieszczona w odosobnieniu około 5 na 6 cm łatwo zauwazyć w srodku ma cewke i elektrostyki ktore lubia sie nadpalać i potem nie łaczy albo nie potrafi utrzumac napiecie i sie rozlacza. Zamienic trzeba na identyczny bo z innego modelu nie bedzie chodził taka specyfika maszyn MIELE.