Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nie pokazują się ikony i pasek zadań, Czysty pulpit, komputer działa na awaryjny

Yoichi 01 Sie 2012 11:35 7735 11
  • #1 01 Sie 2012 11:35
    Yoichi
    Poziom 8  

Witam, gdy uruchamiam komputer pojawia się sam pulpit i kursor. Nie można uruchomić menadżeru zadań, kompletnie nic. Komputer działa tylko na awaryjnym. Gdy ściągam OTL lub inne programy do skanowania komputera, nie chcą się uruchomić, (.exe , .rar itp nic nie chce odpalić) Gdy próbuję włączyć Opcję "przywracanie systemu" To na kalendarzu nic nie mogę wybrać, a w okienku obok jest napisane " Brak dostępnych punktów przywracania" Jeszcze wcześniej pojawiał się pasek zadań i ikony, ale nie można było nic uruchomić, menadżer zadań też nic nie dawał, tylko ścinał się komputer. Nie wiem co mam robić, z góry dzięki...

• Pomocny post
    #2 01 Sie 2012 11:51
    Mateusz584
    Poziom 16  

Spróbuj użyć programu doctor WEB! pozdrawiam

• #3 01 Sie 2012 12:24
    SebaD86
    Poziom 14  

Brak pulpitu i ikon wskazywałby na explorer.exe...
    Jedynie brak menedżera zadań mnie trochę niepokoi...

Spróbuj otworzyć komputer przez tryb awaryjny z wierszem polecenia i wpisz

Code:
    sfc /scannow

Może masz uszkodzony ten pliczek?
    Masz jakiś antywirus? Może skan antywirem?

• #4 01 Sie 2012 13:09
    Yoichi
    Poziom 8  

Mateusz, wielkie dzięki, wszystko działa ,ale myślę, że na długo to nie zadziała, więc będę musiał zrobić skan na wszystkie dyski ( robiłem szybkie skanowanie na dysku C )

• #5 01 Sie 2012 13:51
    Kolobos
    Spec od komputerów

Zrob jeszcze skan przy pomocy mbam. Do tego daj w zalaczniku oba logi z OTL.

• #6 01 Sie 2012 13:57
    Mateusz584
    Poziom 16  

Witam ciesze się że pomogło ale zrób jeszcze jak kolobos radzi aby mieć jasną sytuacje piszesz że nie pomoże na długo skąd ten wniosek?? zrób pełne skanowanie wszystkich partycji pozdrawiam

• #7 01 Sie 2012 14:42
    Yoichi
    Poziom 8  

Komputer działa, ale co jakiś czas dźwięk nie działa, karta graficzna nawala, coś ze sterami się wali ...

• #8 01 Sie 2012 14:52
    Mateusz584
    Poziom 16  

W takim razie pełne skanowanie oraz podaj sart z programu crystal disc info pozdrawiam

Dodano po 16 [sekundy]:

smart poprawka :)

• #9 02 Sie 2012 12:14
    Albatroz
    Poziom 15  

ComboFixem spróbuj, też bardzo dobry program do likwidowania podobnych objawów.

• #10 02 Sie 2012 14:50
    Yoichi
    Poziom 8  

Dałem pełne skanowanie, mam nowego antywirusa, komputer działa, ale po 30 minutach pasek zadań zmienia styl ( taki jak w Systemie awaryjnym) i znowu zmienia na normalny i wtedy zaczyna być coś nie tak... Zacina się internet i dźwięk nie działa...

EDIT:
    "oraz podaj smart z programu crystal disc info" - Nie rozumiem... Jestem zielony w tych sprawach.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME