Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung P1053 - Nie pobiera wody

01 Sie 2012 13:25 2943 6
  • Poziom 9  
    Moja pralka Samsung p1053 nie pobiera wody na żadnym programie prania oprócz płukania a także podczas prania wstępnego. No ale jak dmuchnę w higrostat to wykona pranie zasadnicze bez problemu. Wymieniłem programator bo poprzedni (oryginalny od nowości) zfajczył się i nie chciał włączać a także przed chwilą higrostat i nic to nie dało. Może kupiłem uszkodzony programator?
  • Poziom 14  
    Witam, czy dmuchałeś w wężyk od hydrostatu ale w stronę bębna??? Może także reset by pomógł.
  • Poziom 9  
    Dmuchałem i w stronę bębna i sprawdzałem czystość wężyka od hydrostatu do bębna. Ale o jaki reset chodzilo? Że niby na nowym programatorze?
    Jest tak, że jak zacznę pranie od płukania czyli pralka nabierze pewną ilość wody to po zmianie programu na bawełnę lub inny pralka pracuje bez uwag.

Dodano po 22 [minuty]:

Tak po nabraniu wody pralka dalej pierze sama ale program prania wstępnego już nie obsługuje. Tzn. nie otwiera zaworu prania wstępnego (sprawny) bo z programatora nie wychodzi takie napięcie - sprawdziłem.
    Dalej brakuje mi pomysłów na usprawnienie tej pralki.
  • Poziom 9  
    A może wie ktoś jak włączyć tryb serwisowy w pralce samsung p1053.
  • Poziom 14  
    Nie pokazuje żadnego błędu??? Ustaw na wirówkę i niech skończy ten program.
  • Poziom 9  
    Jeszcze raz. Pralka jak zaczerpnie trochę wody (np. przez płukanie) to dobiera tyle ile trzeba i pierze jakby nigdy nic ją nie bolalo. Grzeje wiruje wypompowuje pika jak skończy a nawet sama się wyłącza. No i co to moę być?

Dodano po 4 [minuty]:

Żadnych błędów nie chce pokazywać. A jak włączę pranie wstępne to myśli że woda już jest głupia czy hydrostat gówniany, programator a może ?
  • Poziom 9  
    Problem rozwiązano! Serwis samsunga wymienił mój nowy programator na swój nowy i pralka naprawiona eureka. Czyli miałem rację kupiłem niesprawną część !!! ZGROZA.