Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Naviheaven 7296 - trzaski, bluetooth

PawelG_69 01 Sie 2012 14:04 2869 0
    PawelG_69
    Poziom 2  
    Radio/ zestaw Naviheaven odziedziczylem wraz z samochodem.Radio niby ladnie gra ale przy bardziej uwaznym przysluchaniu sie, co pewien czas pojawia sie cichy trzask. Aby cos z tym zrobic wypadaloby miec jakis schemat/instrukcje....tego niestety nie uzyskalem od zbywcy pojazdu.

Co ciekawe przedstawilem swoj problem u polskiego importeta oraz sprzedawcy, o instrukcje albo nawet info, gdzie w Wwie moge naprawic to radio. Czekam do dzis...

Poza objawami j.w. radio dobrze dziala tylko w obrebie Wwy, dalej sygnal bywa juz zbyt slaby. Mam rowniez problem ze sterowaniem tym z kierownicy (zostalo zamontowane) - co ciekawe raz dziala a raz nie.
    Tu juz obawiam sie problem czysto serwisowy..

Moglby mnie ktos nakierowac na instrukcje do tej NA 7296 albo (i) na dobry okolowarszawski serwis, gdzie maja do czynienia z czyms takim?
    Zauwazylem, ze o tych produktach jest wszedzie bardzo malo info i mysle, ze to rowniez przyda sie innym potencjalnym posiadaczom...

Poaz tym (wsrod innych wielu funkcji, ktore nie sa mi az tak potrzebne (o dziwo problem najczesciej goszczacy tu na forum to GPS, ktory u mnie jakos dziala z Automapa)) mam problem z wykorzystaniem polaczenia przez Bluetooth.
    A rzekomo radio jest calkowicie do tego przygotowane....

Z telefonem (Nokia E52) jest wszystko ok. i komunikuje sie z innymi urzadzeniami, wiec problem tkwi w radiu. Widac tam m-ce na jakis kod, nie wiem, potrzebny do polaczenia? Cos trzeba uaktywnic?
    Znowu klania sie brak instrukcji...Pomoze ktos..?