Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak rozdzielić sygnał tv kablowej "multimedia"

02 Sie 2012 16:14 3329 1
  • Poziom 8  
    Witam na rysunku A widać jak było przed podpisaniem umowy na Internet. Po wymianie gniazda GA-26F na gniazdo multimedialne GMF-351 na rysunku B widać jak jest obecnie. Niestety z przyczyn ode mnie niezależnych musze z jednego pokoju przenieść modem/router do drugiego i mam kilka pytań. Naszkicowałem taki mały plan (rys C ) jak według mnie miałoby to wyglądać i proszę o porady czy dobrze kombinuje czy nie. Umiejscowienie odbiorników TV jak i modemu/routera nie może zostać zmienione. Proszę o poradę czy gniazda przeze mnie zaproponowane są OK. Jaki rozgałęziacz mam wstawić w miejsce różowego koła na rysunku C pokój A aby przenieść modem/router do pokoju B. Z góry dzięki jak rozdzielić sygnał tv kablowej "multimedia" jak rozdzielić sygnał tv kablowej "multimedia" jak rozdzielić sygnał tv kablowej "multimedia"
  • Poziom 15  
    Miałem identyczny problem. Rozwiązałem go przez zastosowanie rozgałęźnika sygnału telewizyjnego (ze złączami F) w pokoju do, którego doprowadzony jest sygnał telewizji kablowowej.
    Miejsce instalacji rozgałęźnika jest oznaczone kółkiem na Twoim trzecim rysunku w pokoju A. Pokoje A i B połączyłem dodatkowym kablem i przeniosłem tam gniazdo DATA i modem. Instalacja działa od kilku lat.
    Pozdrawiam.