Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jak rozdzielić sygnał tv kablowej "multimedia"

kemid 02 Aug 2012 16:14 4487 1
 • #1
  kemid
  Level 10  
  Witam na rysunku A widać jak było przed podpisaniem umowy na Internet. Po wymianie gniazda GA-26F na gniazdo multimedialne GMF-351 na rysunku B widać jak jest obecnie. Niestety z przyczyn ode mnie niezależnych musze z jednego pokoju przenieść modem/router do drugiego i mam kilka pytań. Naszkicowałem taki mały plan (rys C ) jak według mnie miałoby to wyglądać i proszę o porady czy dobrze kombinuje czy nie. Umiejscowienie odbiorników TV jak i modemu/routera nie może zostać zmienione. Proszę o poradę czy gniazda przeze mnie zaproponowane są OK. Jaki rozgałęziacz mam wstawić w miejsce różowego koła na rysunku C pokój A aby przenieść modem/router do pokoju B. Z góry dzięki jak rozdzielić sygnał tv kablowej "multimedia" jak rozdzielić sygnał tv kablowej "multimedia" jak rozdzielić sygnał tv kablowej "multimedia"
 • #2
  HaJot46
  Level 15  
  Miałem identyczny problem. Rozwiązałem go przez zastosowanie rozgałęźnika sygnału telewizyjnego (ze złączami F) w pokoju do, którego doprowadzony jest sygnał telewizji kablowowej.
  Miejsce instalacji rozgałęźnika jest oznaczone kółkiem na Twoim trzecim rysunku w pokoju A. Pokoje A i B połączyłem dodatkowym kablem i przeniosłem tam gniazdo DATA i modem. Instalacja działa od kilku lat.
  Pozdrawiam.